Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby  demoblok neřval proti Sputniku tak jsme naočkováni všichni

    podle průzkumu stojí o ruskou vakcínu 26 procent lidí

    A skoro 46 procent se nechce očkovat vůbec, pamatuji jak demoblok v čele s Fialou slintal proti očkování, nyní, že je toho málo.

  • O vakcínách rozhodují především soudruzi z EU.

  • O vakcínách přece rozhodoval hlavní vakcinolog s. Bureš. Teď, když se mu to nedaří, tak to hází na jiné? Ještě by Bureš měl dát na ministerstvo nějakého zvěrolékaře.

  • Pan Vojtěch je právník - doporučení k objednání mu dali experti, kteří se problematikou 

    na MZd ČR zabývají...

    U pana MUDr Prymuly to byla jiná - ten se epidemiologií profesně zabýval...

  • doto tmy sje nutne hulakat przto se tam skovava strasidlo adyz se neozve ozena tak vite zje je tam akyz se ozvena ozve je to jasny strsidlo tam ne je tsam prazdno chapes to ??!!!

  • votech a prymula nadreli se secim jako mezci a ted z nich delaj nejaky zastupce homosexulnich dpolitiku jako treba negofial z ods nebo kydohamac z cesede nebo prymula a to je neduletitej si uueeeee !!!!!

  • I kdyby jich objednali 4x více, tak vakcíny stejně nejsou. Je to opět zase jen výkřik do tmy.

  • nejhorší je, že stádo ovcí si ty dva rádoby pasáky zvolilo.

  • Již několikrát jsem zde napsala, že naše stran a vláda objednala vakcíny pozdě a málo...


  • Blíží se velký problém, tak to musí s. Bureš na někoho hodit, kdyby se dařilo, tak já, já, já. Kdyby se mu nedařily dotace, kdo by byl vinen?

  • To je to. Tuto novinku prsknul do veřejného prostoru seznam.cz. A tady je převeliká jistota. Jistota v tom že všechno je jinak. Že se to celé může brát jako taková polostranda. Asi tak za 2-3 dny se dozvíme že věc se má naprosto jinak. Marné - to už je úděl tady těch novinových šmudlů. Tady těch opravdových a poctivý Hnojů všech hnojů. Být prvním. Dezinformátorem. Ostatně. Aktuálně je to jednou. Všechny vakcíny světa se rozdávají losem. Losování cca 1 krát týdně. Viz zprávy.

  • Na čí příkaz...?!

    Hlavního koordinátora očkování soudruha Bureše, který kecá do všeho...

    Nebo na příkaz hradního, který chce Sputnik V za každou cenu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit