Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni jsme asi pitomci když nám musí radit nějaký trouba z novin koho máme volit. Ať si trouba volí koho chce. Asi mu velice dobře platí za rozeštvání naší republiky. Fuj
    • Ty určitě volíš Zemana. Jste všichni stejní, pořád jen překrucujete slova druhých a často lžete. Kdo vám co doporučuje, řekl pouze svůj názor. Proč hned trouba,ale když už, ty budeš mnohem větší. *6*
      • Lépe býti troubou než vlezdoprdelkou senilnímu dědkovi milá Lady. Máš hezkou přezdívku takže k dědkovi asi patříš.
        • Co má Kari společného (pro tebe česky( se sluníčkem sedmitečným??????? *1* *1* *1*
  • ČESKÝ PREZIDENT BY MĚL BÝT ČECH! A nejde jen o to, k jakému původu se nyní najednou "hlasí", ale také o tom, jak přemýšlí:
    Miloš Zeman:
    ===========
    Podporoval český průmysl a upřednostňoval ho před obyčejným "dovážením"
    Stejně, jako většina obyvetel ČR, bydlel v Praze, po celou dobu svého mandátu ministerského předsedy, v obyčejném bytě v panelovém domě.
    Na důchod se odstěhoval do českého kraje Vysočina
    Zůstal v Čechách v dobrých i zlých dobách!
    Kritizoval okupaci ČSSR invazí vojsk Varšavské smlouvy
    Už v roce 1987 se NEBÁL KRITIZOVAT KOMUNISTICKOU STRANU A POLITIKU VLÁDY, jeho kritický článek, bez ohledu na možné následky, se šířil mezi lidmi
    V roce 1989 se stal jedním z představitelů Sametové revoluce!
    • Karel Schwarzenberg
      ===================

      40 let strávil v Rakousku (odkud jeho rod i pochází)
      V 60. letech se nechal adoptovat větví rodu Schwarzenbergů, kteří se nikdy netajili příklonem k Rakousku a nostalgií po Mocnářství
      Vlastní ochotně Švýcarský pas a jelikož naše zákony dvojí občanství neumožňují, defakto tím toto občanství i popírá.
      Když se vyjadřoval o jazycích, automaticky řekl: "Ktiš ši tšcheba fesmu Anglicko-Německý zlovnik" (z této věty je patrné, že uvažuje jako Němec - Rakušák, je patrné, ve kterém jazyce opravdu přemýšlí).
      V 80. letech ochotně přijal dědictví po Rakouské větvi rodu Schwarzenbergů a když se (až PO LISTOPADU 1989) honem vrátil do ČSR, aby zde vznesl restituční nárok (i přes rozpor se zákonem Lex Schwarzenberg) na majetky Orlické a Hlubocké větve (ač svojí adopcí do Krumlovsko-Rakouské větve se tento nárok ztrácí), nebál se uplácet, podplácet a dokonce požadoval UPLATNĚNÍ RAKOUSKÉHO PRÁVA nad ČESKÝM! Rozdíl je v tom, že v případě Českého práva ZANIKÁ DĚDICKÉ PRÁVO po biologických rodičích, pokud bylo dítě ADOPTOVÁNO!
      Jeho neznalost hymny, špatná čeština (a nemyslím jen zhoršenou artikulaci úst danou zdravotním postižením, ale GRAMATICKOU A SLOHOVOU CHYBOVOST - "Ja byš še chtěl potěkovati fam žem!")
      A konečně, jeho včerejší NEHORÁZNOST OSOČIT A NAPADNOUT PLUKOVNÍKA ČS armády ve výslužbě, veterána boje o Anglii a u Tobruku, že se údajně "SNÍŽIL JEN K URÁŽKÁM" za to, že mu pan plukovník položil pouze 4 NEPŘÍJEMNÉ OTÁZKY! TO BY SI ČEŠSKÝ VLASTENEC NIKDY NEDOVOLIL! *16* *12*
      • KDO JE VĚTŠÍ ČECH, kdo S TOUTO ZEMÍ CÍTÍ, PŘEMÝŠLÍ JAKO ČECH, to ať občané posoudí u voleb sami! JÁ MÁM VE VOLBĚ JASNO!
        • A NEZAPOMEŇTE, KDO DO POSLEDNÍ CHVÍLE ODMÍTAL SOUHLASIT S BOMBARDOVÁNÍM BRATRSKÉ JUGOSLÁVIE (Zeman)!

          A KDO SOUHLASIL, PODPOROVAL A PODEPSAL VYBUDOVÁNÍ CIZÍ VOJENSKÉ ZÁKLADNY NA NAŠEM ÚZEMÍ (Schwarzenberg)!

          A poslední bod, který ovlivní životy VŠECH ČECHŮ - Kdo byl od začátku proti AMNESTII A KRITIZOVAL JÍ (ZEMAN) a KDO JÍ NEJPRVE SCHVALOVAL A SOUHLASIL a teprve, když zjistl, že to není občansky populární, tak se od toho distancoval (Schwarzenberg)! *16*
  • Nejšťastnější ruku pro zvolení presidenta měli komunisté. Od Beneše po návratu z exilu přes Gottwalda po Husáka. Jenom jednou se tragicky spletli, když zvolili V. Havla.
    • Oni se nespletli. Kdyby pod tehdejší budovou parlamentu až na Můstek nestálo několik set tisíc lidí, připravených je rozsápat, tak by přece komunisté Havla nikdy nezvolili ...Nesvádějte vinu zblblých lidí na komunisty. Bylo lepší zvolit Havla, než aby je identifikovali pak po deseti centimwetrech, ne ???
    • I Gottwaldovi vyhulím!
      • Jeho syfilida ti navadi?
        Nebo uz ji mas? *12*
  • šéfredaktor cizáckého bulvárního plátku Mladá fronta dnes, kterou svého času dostal známý mediální pisálek Neff za korunu a obratem prodal skopčákům, je ten pravý a "nezaujatý", kdo může radit, koho volit.
    je to na úrovni spamů, co posílají na mail různí komedianti typu Vetchý a spol, na podporu dědka blekoty, aniž by byla možnost na tento spam odpovědět

    děkuji, nechci
  • No a koho asi tak může volit šéfredaktor německého časopisu ??? Skončil by pod mostem, volit Zeman, či spíše to prohlásit, protože třeba může říkat: "volím Schwarzenberga ale hodit do obálky to může opačně - otisky prstů se tam nezjišťují...
  • Ano děkuji pane šéfredaktore, nyní jsem se konečně rozhodl, že Káju volit nemohu. Styděl bych se za něj stejně jako za současnou vládu a vaše mladé " Rudé právo". Chápu, že Vám Váš mecenáš Bakala toto nařídil, ale to Vás v očích normálně myslících lidí neomlouvá.
    • Potěšující zpráva, že pan šéfredaktor rezignoval, se ne a ne dostavit. Hlídací podvraťáci a pokojoví mopslíci. Jedná se placenou reklamu (i když šéfredaktor nic nazaplatil). Výnos bude v budoucnu - tedy pokud se to povede. Prostě FUJ!
    • Redakce deníků dostaly instrukce,vždyť všechny noviny jsou ve skopčáckých rukou.Naše zahraniční zastupitelství také dostala instrukce(kontaktovat a instruovat případné voliče).
      Je mi z toho blivno,jaké svinstvo se zde vede a v čí režii. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • To je ale mediální masáž. Zaplaťbánbůh, že normální lidi mají svůj rozum. To by se pisálkům hodilo mít na Hradě senilní Kalouskovu loutku, která bude jen tlachat o počasí, bude-li mu rozumět. Zemana se všichni bojí jak čert kříže, že by mohl pojmenovat ta svinstva ve společnosti pravými jmény. Blbost je věčná, ale blbost většiny našich novinářů je přímo světového formátu.
  • Tak mám dojem,že dle zákona je zakázané dvacet čtyři hodin před volbami dělat jakékoliv
    písemné reklamy kandidátů.Nebo snad tento zákaz platí jen jako vždy u nás pro někoho??? *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
    • Nevšimnul jste si, že na netu jela proKarlovská agitka v 1. kole i v pátek odpoledne? *16*
      • To nemohu potvrdit.V té době jsem to nesledoval.Budu podávat stížnost správnímu orgánu pro neregulernost voleb.Mimo jiné na 24 v prvním kole šel šot ze zahraničí,kde se jeden zástupce MZ prořekl,že mají instrukce koho volit.Jelikož výběr v zahraničí dopadl jak dopadl,můžeme si jen domýšlet,jaké instrukce dostaly.Mám pocit,že je v tom velký podvod stůj co stůj na hrad dostat toho imbecilního žvatlajícího staříka. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Zeman na hrad a kníže do pekel i s Kalouskem,celou vlpádou a trojkoaličními poslanci. *2*
  • Už vím, proč jsem odhlásil ten štvavý plátek a to jsem byl dlouhodobý odběratel.Jejich šéfredaktor leze sudeťákovi do řiti.Nazdar

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit