Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám,že už cenzura začíná řádit i zde.To je pedzvěst pozdější kruté revoluce a nejspíše pak dojde nejen k vybíjení vlastizrádných lumpů,ale celých jejich vlastizrádných rodů.To ž se při revoluci kdysi praktikovalo v Rusku.Tak revolucionáři vybili celou carskou rodinu i s dětmi.Moc se to Rusům osvědčilo.Od té doby už carská rodina Nikdy Rusům neškodila.Takové řešení přináší tvrdá cenzura.
  • To co se nám čtyřiadvacet roků ukazuje na politickém nebi je jen banda lumpů,kteří usilují o štědrá politická koryta.Proto to chce krutou revoluci a všechen poitický dobytek,který se po komunistech prolhal k moci,odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Ta bezbřehá krutost k lumpům je nutná,aby se v Česku,ještě za sto roků darebáci politice obloukem vyhýbali a tak měli slušní lidé šanci zachránit stávající životní prostor pro další generace Čechů.V takto rozprodané,rozkradené a astronomicky zadlužené zeni bude uvedené úkol skoro nadlidský.
  • Staré strany si nezaslouží zavržení. 20 let kradli, kradou, příště už ale krást nebudou. Určitě to myslí upřimně....
  • Celý volební systém v tzv. demokracii je podvod. My voliči dáme hlas někomu který naslibuje i slunko v noci. On se stane starostou,primátorem.....a co dál? Z předvolebních řečí jsou jen plané kecy a on má čtyři roky klidu. Tedy až bude demokracie opravdovou demokracíí a my voliči budeme moci takového kecálka a prospěcháře odvolat,pak budou mít volby smysl. V práci,když neděláte co jste ve smlouvě podepsal, tak vás vyhodí, ale politik nemá žádnou zodpovědnost, a o tom to je.
  • Já jako ekonom nemohu volit strany, které tak strašně zadlužily naši zemi. Nejde ani tak o ten dluh, ale o jeho využití. Ono je něco jiného vypůjčit si na stavbu nového hlavního města jako v Brazílii, nebo na stavbu dálnic, které se nám po krátkém čase rozpadají. Těch 80 až 90 miliard korun, které ročně zaplatíme na úrocích, by se dalo určitě využít lépe. A co ty mnohamiliónové státní příspěvky politickým stranám a hnutím? Vždyť to je výsměch těm matkám samoživitelkám a dalším lidem, kteří u nás živoří! Rozhodně jsem zastáncem přímé volby lidí, opravdových osobností, bez ohledu na jejich stranickou příslušnost. Nebyl jsem, nejsem a nikdy doufám nebudu členem žádné politické strany, ale pokud bych si v současné době musel vybrat, dávám přednost stranám menším, například Okamurovu hnutí Úsvit. A na závěr ještě výzva: Proti současnému systému se nedá bojovat neúčastí ve volbách. Proto pojďme všichni volit, abychom ukázali, že nám dění v naší krásné vlasti není lhostejné!
  • Teda autor začal tak slibně, objektivně, bez předpojatosti a dobrou argumentaci. Aspoň takový dojem to dělalo. Ale, bohužel, pokazil to od doby, kdy začal psát o koalici - Piráti a Zelení", které zřejmě bude volit. Celý článek tak zpochybnil, protože se lze domnívat, že je předpojatý. Tím to, co vydával za objektivní, se stává fintou na voliče, aby v "jeho Brně" volili Piráty+Zelené. Piráti ještě ano, ale Zelení v republice nadělali již tolik škod, že ani v komunálních volbách by neměli dostat šanci.
  • Takže ,lidičky namasírovat si pařátky a hurá pro koblihu,já si pro jistotu koblihy peču sama,aby mi nezhořkly.
    • Vezmi si k tomu srp a kladivo , *1*
      • natašo,to jako že bych mněla lidičkám usekat pařátky,popřípadě že bych je dorazila kladivem?????????????buď jste tak, hloupá nebo sadtstická.
      • no je vidět že jste opravdu inteligentní
        • ps:myslím Nataša
  • Volte KSČM a nekraďte mi nicku!
  • A co na to lže fašista Putin?
    • Putin nikdy, na rozdíl od tebe, nelže a nekrade nicky!
      • Ne jenom si dava 4x like, což poukazuje na jeji slabou mentalitu
  • Uznávám Lenina a jeho přínos pro celý Svět!
    ps.
    Nekraďte mi nicku, holoto pravičácká!
    • Nekraďte mi nicku... co se zaregistrovat? holoto d€mentni anonymni
    • Lenin byl taky fašista, vypatlanej komunistickej fašoune, takže ti to věřím.
      • Ty jeden vymatlanej troubo.Nauč se dějiny,Lenin byl vyslán německou rozvětkou,přijel do ruska nákladním vlakem,ale pak se vymkl kontrole.
        • Co je to rozvětka?? Asi něco mezi rozvědkou a roznětkou... nebo možná opak souvětí... *1* *1* *1*
      • Teď jsem něco říkal o těch nickách, neumíš číst nebo seš blbej?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit