Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že by 28 % nesamostatných ovcí volilo toho kobliháře, podla ktrého vraj všeci kradnú? A ako to ten koblihá má s dotáciemi pre Agrofert?

    • josef.chmela

      Asi 50% stádo hovězího nemá na to Babiše porazit.  O 22% zbytku nemluvím, to jsou většinou 2% zoufalci, kteří si jdou do voleb pro dotace. Raději budu ovce než kus ODSáckého, TOPáckého, STANového, PIRÁTského nebo KDU-ČSLského hovězího.

      • Navštivte psychiatra

    • Gorobilypes

      Horší je že 72% ovcí nemá na to ho porazit. Co to o nich asi říká.

  • Kouká na něj jako by chtěl říci, tati koupíš mi tu zmrzlinu.

    • No - mně to spíš přijde, že při pohledu na kobliháře má co dělat, aby v sobě udržel obsah  žaludku...

  • Bartoš kouká jako by si říkal počkej budu na tebe žalovat v Bruselu 

  • Ti  Piráti jsou zajímavou stranou. Možná nemají dost zkušenností v politické činnosti, což může být jedině dobré, na rozdíl od těch "zkušených". Ale především v důsledku svého věku se nemohli zkompromitovat ani spoluprací s StB ani členstvím v organisaci podle zákona zločinné a opovrženíhodné. Na rozdíl od těch "bývalých". 

  • Nachodíme na tyto stránky, ale když vidíme tu komunistickou chátru, co sem leze, je dobře, že je alespoň někdo, kdo je smete. Je to jako byste si do domu vzali divoká blbá prasata!

    • Tak například ta "KOmunistická chátra" jak říkáš vytvořila celkem obstojný důchodový fond, ze kterého jsme mohli celkem obstojně financovat stát. Leč  ODS-KDU-Top to rozpustili , tak že po nich je pusto .

    • KIMCID

      A kdo že koho smete :D 

  • Pokud nenabídnete lidem, zákadní  věci jako  nízké daně a bezpečnost, tak vám zaklínadlo ANTIBABIŠ  nepomůže, kdy už to konečně pochopíte.  Vedení Pirátů je skupina neschopných  rádoby odborníků, kteří nic v reálném životě nevybudovali, Top je jen název nic víc, ODS profláknutá s manekýnem v čele. KDu- ta půjde s každým. Starostové- všeho chuť . SPD-  malé zestoupení, Triko- celkem solidní začátek. Vždy mám u voleb dilema.  Mám rád stabilitu a tvůrčí prostedí. Nesnáším flákače ala Benda, Feri, Pekarová, Kalousek.......

    • TOP09 a třeba KDU-ČSL nezbývá nic jiného, než najít někoho, kdo je vezme s sebou do Parlamentu. Jako blechy, které čekají na psa. 

      Kdyby se nesměly vytvářet předvolební koalice, tak už by paní Pekarová pokukovala po jiné práci a pan Jurečka by mohl lépe orat Olomoucko.

      Jinak by si nelízli. Ale oni to ví, proto se cpou do koalic.  Dvě, tři křesla pro šéfy, nic jiného nechtějí. 

  • Kterej zmrďák to vypotil, že se ani nepodepsal?

    • Ale to nepsal zmrďák všech zmrďáku mustr - soudruh Babiš.

  • Mě spíš zaráží rostoucí preference Pirátů. Ne že bych kdysi nebyl voličem ČPS (České Pirátské strany), jenže tehdy toto hnutí ještě prosazovalo svobody (nejen) na internetu. Se změnou názvu také otočili a dnes prosazují plošné šmírování všech, šikanu lidí s opačným názorem a cenzuru na internetu. A.Babiš sice podepsal spolupráci s STB, ale Piráti tady v Praze budují kamerové systémy s automatickým dohledem. O něčem takovém se STB ani nesnilo. Ti sledovali jen pár vytipovaných osob, zatímco dnes jsme sledováni úplně všichni.

    Proto by mě zajímal duševní profil průměrného voliče Pírátů. Člověk by si přece měl zjistit napřed nějaká fakta a nikoliv to tam hodit, jako tupá ovce.

    PS - jen ta legalizace jim zůstala. Proti ní nic nemám, naopak si myslím, že člověk byl stvořen od pánaboha ke svobodě a proto by měl mít nezadatelné právo pěstovat a konzumovat všechno, co se urodilo z Božího dopuštění, tedy ze semínka. Proto by jakákoliv droga (odborný název pro látku přírodního původu) měla být naprosto legální. Naopak by měly být zakázány jakékoliv úpravy drog (acetylace opia, modifikace ephedrinu, amidace kys.lysergové,...) a samozřejmě všechna syntetická narkotika, kterým se nesprávně říká "drogy", přestože nevznikají z Božího dopuštění.

  • Příspěvky opozičáků jsou tak důležité jak Drahošovy brýle.

  • Nevidím důvod volit zrádce čestných lidí. Když zradil jednou zradí podruhé!!!!!! Čobol komunistický ať táhne k Tatrám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit