Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ODS si skutečně pohoršla tím, že hlasovala s Agentem Burešem! A pokud jde o AB, hlava mi to opravdu, ale opravdu nebere! To tu žije opravdu tolik zlodějů, podvodníků a blbečků...? :-(

  • Největší ostuda jsou voliči v této zemi, jak je možné, aby vůbec někdo volil zloděje,lháře, estébáka a gaunera nejtěžšího kalibru. Jeho krevní skupina Haščák sedí ve vazbě a tady zbabělá státní zástupkyně ,která je placená z peněz daňového poplatníka ani nepípne!Z toho co se v současné době děje se mi zvedá akorát žaludek, je to hnus!

    • Vždy , když vidím nějaký titulek, že na vyšších místech zasahovala policie, pocítím radost a hrdost nad naší policii, že se nebojí. Ale, než článek dočtu, radost ve mně vyprchá, když v závěru je uvedeno , že tihle lidé jsou čistí jako lilie.

    • No tak to zas z tebe vypadlo převeliké moudro.A že nenavrhneš nějaké řešení?A co my tady jako s tím, že se právě tobě dělá zle?Možná kdyby jsi přeladil z ČT09 na nějakou jinou TV, tak by ti to pomohlo.Pěkně jsi to tady všechno naprášil - a ono nic.Nikdy se nic nestane. V aktuální situaci je to jediné řešení. Ty budeš nějaký tlučhuba od Pirátů, co?A  o co, že tě lidi neposlechnou? A zvolí si toho, který to zatím kočíruje nejlépe. Jasně že špicově by řídil republiku Fiala, nebo ten odredovaný.Ale on tady není jaksi zájem.

  • Pokud nenabídnete lidem, zákadní  věci jako  nízké daně a bezpečnost, tak vám zaklínadlo ANTIBABIŠ  nepomůže, kdy už to konečně pochopíte.  Vedení Pirátů je skupina neschopných  rádoby odborníků, kteří nic v reálném životě nevybudovali, Top je jen název nic víc, ODS profláknutá s manekýnem v čele. KDu- ta půjde s každým. Starostové- všeho chuť . SPD-  malé zestoupení, Triko- celkem solidní začátek. Vždy mám u voleb dilema.  Mám rád stabilitu a tvůrčí prostedí. Nesnáším flákače ala Benda, Feri, Pekarová, Kalousek.......

    • TOP09 a třeba KDU-ČSL nezbývá nic jiného, než najít někoho, kdo je vezme s sebou do Parlamentu. Jako blechy, které čekají na psa. 

      Kdyby se nesměly vytvářet předvolební koalice, tak už by paní Pekarová pokukovala po jiné práci a pan Jurečka by mohl lépe orat Olomoucko.

      Jinak by si nelízli. Ale oni to ví, proto se cpou do koalic.  Dvě, tři křesla pro šéfy, nic jiného nechtějí. 

  • Nejsem si zcela jist, jestli politika "všichni proti Babišovi" bude přínosná pro obyvatele této země. Záměrně nepíšu pro občany, aby si to někdo nevzal osobně. 

    Nenávidět někoho není program. Vytvořit koalici, kdy máte možnost "partnera" ovlivnit je jediný způsob reálné korekce jeho činnosti.

    Jinak můžete řvát z opozičních lavic. A to je na nic. 

    Novodobí svazáci od Pirátů by si to mohli uvědomit (a to by bylo teprve zle - Piráti a Ano). Vládly by nám Kostelecké uzeniny a Člověk v tísni. Párky z pilin a dvacet nových center pro uprchlé doktory a inženýry.

    Bartoš premiérem a Pánek ministrem zahraničí. Fujtajbl.

    Jestlipak máme na výběr?

  • Volební průzkumy jen potvrzuji,že Hnutí ANO opět všechny strany "převálcuje" a bude 

    i nadále vládnout,což je dobře.Nikdo si jistě nedovede představit,že by současnou situaci u nás mohl někdo zvládnout lépe nebo vůbec,jak premier Babiš.A dále se 

    zefektivní činnost vlády,pokud po volbách už nebude ve Sněmovně minisekta TOP09

    a její parner Lidovci.

    • josef.chmela

      Pokud by volby dopadly podle tohoto průzkumu, tak by, bohužel, TOP09 i Lidovci v PS byli a to v trojkoaličním slepenci s ODS.

  • Ti  Piráti jsou zajímavou stranou. Možná nemají dost zkušenností v politické činnosti, což může být jedině dobré, na rozdíl od těch "zkušených". Ale především v důsledku svého věku se nemohli zkompromitovat ani spoluprací s StB ani členstvím v organisaci podle zákona zločinné a opovrženíhodné. Na rozdíl od těch "bývalých". 

  • ČSSD je nevolitelná strana protože má v čele strany Petříčka fuj, že ji není hanba udělat ho ministrem.

  • Bartoš kouká jako by si říkal počkej budu na tebe žalovat v Bruselu 

  • Kouká na něj jako by chtěl říci, tati koupíš mi tu zmrzlinu.

    • No - mně to spíš přijde, že při pohledu na kobliháře má co dělat, aby v sobě udržel obsah  žaludku...

  • Že by 28 % nesamostatných ovcí volilo toho kobliháře, podla ktrého vraj všeci kradnú? A ako to ten koblihá má s dotáciemi pre Agrofert?

    • josef.chmela

      Asi 50% stádo hovězího nemá na to Babiše porazit.  O 22% zbytku nemluvím, to jsou většinou 2% zoufalci, kteří si jdou do voleb pro dotace. Raději budu ovce než kus ODSáckého, TOPáckého, STANového, PIRÁTského nebo KDU-ČSLského hovězího.

      • Navštivte psychiatra

    • Gorobilypes

      Horší je že 72% ovcí nemá na to ho porazit. Co to o nich asi říká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit