Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj homosexuální přítel Not je už po lobotomii, já na lobotomii nepůjdu ale primář mi stále předepisuje elektrošoky a zakazuje mi přístup na internet. Ale svobodný přístup na internet patří podle Základních práv a svobod každému svobodnému člověku a to je porušení, jestli primář taky není komunista, když mi v tom brání. Dokonce mi vyhrožuje, že když nepřestanu tak se vrátím do klecového lůžka tam jsem byl naposled když jsem pokousal ošetřovatele. Tak mi nezazlívejte, když tady zase nějaký čas nebudu, jak nejsem chvilku pod dohledem, hned se vrátím na diskuzi a všechno vám vynahradím. Váš Tečka.
    ,,,,
  • Tato země je už na pokraji státního bankrotu,přesto se zase lumpové,kteří se prolhali k politickým korytům tváří,že je vše v pořádku a nadále hřeší na troubovitost obyčejného českého blba,že jim pohádky o budoucím kapitalistickém ráji zbaští.Proto to chce přejít na výplatu zasloužených a spravedlivých důchodů všem důchodcům,kteří tento kapitalistický svinčík pomohli nainstalovat.Vyplácet ho,jedině na holý zadek bejkovcem.Ušetřené stovky miliard hned použít na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.
    • Klasi nevím kolik je Vám let,ale vyžraly ji takoví blbové jako jste Vy.Jste určitě človíček který si myslí jak všemu rozumí.Volil jste koho?Kdo myslíte že pomohl Havlovi k veslu?Kolik se změnilo poslanců ve sněmovně?Kdo je za vodou v tomto státě a nemusí se bát o práci.Mimochodem převrat vyvolali študáci na popud (tichý)komunistů.Syn v té době šel do tanečních a kroutil hlavou nad kecy v novinách.Varoval jsem spolu dělníky,že ráj nebude,nikdo neposlouchal.Bohužel,nemohli odjet na montáže a tak vidět jak to v kapitalismu vypadá,ne že vše je krásné.Nás však rozkradli chytří komunisté,kteří převrat zinscenovali a ti nám vládnou a jejich děti budou vládnout dál.Vy dál budete jen vyskakovat a nic. *1*
  • Pokud, Gazdík a jemu podobní přejdou do ano,tak by si voliči ano mněli uvážit,zda volit tuto stranu.
  • Jsme v pasti dostal nás slovenskej pastičkář za koblihu kdo tu zrůdu zlodějskou prolhanou volil?
    • Jednak to není žádný pastičkář, je to člověk velkého formátu, a do pasti nás povede sociální demokracie s takovými zmetky jako je Sobotka a Zaorálek.
    • Ten "pastičkář" dává práci cca 27000 lidí.
      Ty neuživíš ani sám(a) sebe a jsi pouze "tele,co hubou mele"!
      • Měl bys napsat jak poctivě přišel k takovému majetku,že může dávat práci tolika lidem.Mně osobně,že lze poctivě přijít k takovému majetku jako má Babiš poctivě je,směšné.Ale když umí využít lumpáckých a děravých zákonů,tak pak uvedené jde.Takže až se dostanou zase komunisté k moci,bude co znárodňovat.
        • Ale práci lidem dává, žéé. Můžeš napsat, blbe, že Babiš nabyl nepoctivě majetku proto, aby mohl dávat lidem práci.
      • Vůbec nevíš jak ten slovenskej zmetek přišel k miliardám všechno ukrad do Prahy přišel v 94 něco jako Bakala,Kožený a další, nikomu nic nedává jen krade žije z dotací na ty jeho srágory co ti míchá do benzínu trojkolka mu velice pomohla zákonem přímo pro něj babiš je pokračování kalouska a spol to brzo poznáš.Slováci jsou rádi,že se eštébáka zbavili a v česku zastává nejvyšší post *16*
  • Mám pocit, že jeden B. je zatím o hodně lepší, než 10 Kalousků. Alespoň je to možná naděje, s K. je to jistota, všelijaká.
    • Ale dávat preference jen za sliby a pár hádek?
  • To je zpráva jedině tak na mrtvici
    • Jdi příkladem, ty blbe.
  • Kalousek byl ministr financí a přitom tomu vůbec nerozuměl, proto to tak vypadalo.
    • tečka je pomatený starý -urák! *15* *2* *1*
      • Vidíš tečko, Zeman to dotáh na prezidenta a hlavu státu, kdežto ty jsi jen starý -urák a mohl bys mu utírat zadek po velké!! !! *3* *3* *3* *3* *3*
  • Budoucnost patří komunismu a komunistům. Tak to má být - tak je to dobře.
    • Nekoupíš bony ??
    • Jedna věc je jistá vyhraje to komunista!!!!! *14* *14*
      • Už vítězíme na celém světě, soudruzi ! Všichni nás milují *1* *1* !!
  • *12* *16* *12* *16* *12* *16*
  • AŤ žije nehynoucí sláva KSČM, které preference stoupají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit