Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Důvěrník StB Bureš zapomněl do věty, "že Zeman nekrade", vložit - "na rozdíl ode mne".
    • duvěrník stb horáček krycí jméno sázkař ti to třeba řekne líp
      • Hi, hi, hi, a co důvěrníci StB s krycím jménem Bureš nebo MAN *1*
  • Obcan.Havel
    V každém případě volím Pana Miloše Zemana!
    • Saymon, cos to tam dal za fotku? Ty tam nemáš mít Havla, ale toho ožralu Zemana! *1* *1*
    • ... v každém případě jsi jasnej, i ve středověku bys byl nejprimitivnějším dementem v jeskyni :)))
    • Dobrý den, mám pocit, že váš profil není pravý. Pokud byste opravdu byl Václavem Havlem, volil byste Topolánka. Jediné Topolánkovy hodnoty jsou pravda láska a také jeho intimní vztah s václavem klausem který byl našim zrakům zatajen LŽIVÝMI MÉDII ovládá nás syndikát mezinárodního židovstva vlastněný akcionáři Karlem Shwchranzerbergem, a Erikem Taberym, o kterém jak víme je ve světě známo že je nejobjemnějším židem planety.

      Nicméně naštěstí má Miroslav Kalousek recept na stabilní a krásnou zemi
      tímto receptem je to, že pokaždé když Andrej Babiš něco řekne tak Miroslav okamžitě začne dávat najevo svoji vzdělanostní a rétorickou převahu. Toto imponuje starým lidem z vesnic kteří vidí v Kalouskovi inkarnaci ducha svatého.

      OTEVŘETE OČI OBČANÉ KONOPÍ JE LÉK 420 420
      _____
      --O--O---
      - V -
      --\\\\\\\--- byli jste navštíveni duchem václava klause
  • Volí zemana s tím že očekává na oplátku prezidentskou milost aby nemusel jít bručet ....
  • Zato, ty, Bureši, kradeš, až se z eurodotací práší!
  • Jak může megazloděj o někom tvrdit, že nekrade? To je snad špatný vtip! Všeci kradnú! Odkud má Mynář sto milionů???
  • a děláš dobře Andreji
  • Chtěl jsem ze začátku volit Drahoše ,ale po té co mě byla reklama vuncovaná neustále na YB a dokonce i v kině před filmem (kam se jde člověk bavit a odpočinout si od světa) raději volím 7.
    • 7? Není to ten pedofil Alabama?
      • KIMCID
        Drahoš? Určitě
  • ... lídrové ODS a černokabátníků jsou naprosto neschopné politické krysy :)))
    • narodil anebo na to máš školu ?
      • ).(
  • nekrade jen proto že by neutekl
    • xxx
  • a že si bez vědomí skupiny Elán vypůjčili jejich písničku, odmítají platit je naprosto v pořádku. Pěkná partička nám parazituje ve sněmovně. Než tam vlezli byla to ctnost sama.Málem tomu svítila svatozář. A jen je banda komediantů u korýtek bleskově zapomíná. Jejda to budou u dalších voleb preference. Ti poletí!Pak si mohou říkat Titanikové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit