Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tu v tej pivnici, niepozvoli še kurici.
    Kto še prichyci, temu še tá cigaretla
    hen tým horiacim koncom vopchá do rici.

    A budze po p*či.
    *1* *2* *15*
  • Volební právo by měl mít pouze člověk, který už přispěl do společnosti, tj. pracuje nebo pracoval. Určení věkem je nesmysl - viz lehce manipulovatelní studentíci, kteří ví o reálném životě prd a považují volby za nějakou společenskou hru.
    • Já jsem pro, ale dobroseři ti z toho hned udělají diskriminaci a porušování lidských práv. I ten, kdo čeká na létající pečené holuby má právo volit toho, kdo mu je naslibuje. Bohužel.
  • Zakázané nejvíc chutná ! *11*
  • Ve Vatikánu smějí chlapci kouřit už od tří let!
    • A děvčata taky. To je dobře, ať si každý kouří od kolika chce.
  • to je jak v usa pivo od 21 let, ale zabijet jako voják od 18 může
  • Nekouřit znamená zachovat si sice maličký, ale příjemný kousíček nezávislosti na Systému a Státu...
    • Já to vidím úplně obráceně :-)
  • Že se kouření omezuje je jedna věc a nejspíš správná. Když kuřák chce ničit zdraví své, tak ať si to klidně dělá (ale měl by si pak taky platit léčení), ale musí se udělat vše pro to, aby bylo ochráněné zdraví těch, kteří kouřit nechtějí. A mladí kuřáci jsou zpravidla ti nejméně ohleduplní a nepřístupní jakémukoli argumentu. Druhá věc která mě překvapila je připomínání prapředků paní ministryně. To se tu budeme zase kádrovat jako za komunistů ? Kdo nebude mít správný původ, tak je zavrženíhodný ??? Autore článku, styďte se !!!
    • Kdo není pokrytec, tak si uvědomí, že chlast je pro společnost mnohem horší, než kouření tabáku. Kolik za kolik procent domácího násilí, násilí na veřejnosti, znásilnění, sexuální obtěžování, rušení nočního klidu, ničení soukromého i veřejného majetku, ohrožování ostatních jízdou pod vlivem atd., atd. může tabák a za kolik chlast? Dokážete si po pravdě odpovědět, nebo budete jen nesmyslně blábolit o zastávkách MHD?
      A měl by si platit léčení i každý alkoholik? A co každý obézní člověk? Co každý sportovec?
      Jak byste stanovil "spravedlivá" pravidla?
    • Souhlas. Pan (soudruh?) Strašík by se měl nejdřív podívat na to co dělal jeho dědeček.
      • ale nebyl blbej jako Sajmon, jako ty
  • https://www.novinky.cz/krimi/425870-romove-v-hospode-hajlovali-zkouseli-pry-reakci-hostu.html
  • Já vždycky říká, že důchodová reforma bude vyřešena velmi rychle. Ti co kouří vymřou a zůstanou jen ti co nekouří. Takže důchodců bude velmi málo a půjde to utáhnout.
    • Můj otec přestal kouřit v 60,když šel do důchodu.A je tady i dalších 18 let.Špatná teorie....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit