Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby se hledali zbyteční až škodliví ministři, tak Vondra je jasná Jednička!!!!!!
  • Už se napakoval dost, až moc. Stop žádná ministerstva.
  • Koukám, že ten Sašenka dorostl do jateční váhy. Bude ovárek, jelítka, jitrničky atd.
  • Vondra má pravdu,stačí jeho antivojáka s modrou.To může být jenom v Absurdistánu.Je mi líto schopných důstojníků.Musí dávat velké odměny to dělají ti co ničemu nerozumí,aby poznal tank od děla.
  • nemám slov nad tou jeho drzostí.určitě ví,že si ho nikdo ve vládě nepřeje,ale má hroší kůži,když mohl také vyznamenat vrahy mašíny.
  • co tam ty podvodníku ještě děláš?
  • zrušit vládu, ods a top zloděje zavřít a jejich majetek převést státu v rámci odškodnění
  • podvodník,a jak se nám směje do ksichtu.
    ten je na pěst jak vyšitej,svinák.
  • ondra? je to skoro clovek v te vlade antlidove. mam dojem ze nic horsiho krome tzv. cerneho berga nas nemuze potkat!! ouha---tidleti pionýři mají za úkol nas jeste trosilinku enem okrást.eče tu na nas ceka vysvobozeni v podobe spešl odpustku. co ti zkurvysyni komouši tu zrobili mou republikou""" nevím--ale beskuryje to tak zadluzili, ze se mi ani nechce dychat!! co ty na to?? blbe jsem to napsal. komousi nas nezadluzili---byli jsme v plusu--a kdo tomu neveri at si koupi auto!
  • Ten Vondra je najednou moudrej. Když měl být, tak nebyl. Nebo byl jen pro sebe. A ještě nás oblbujou, že chcou šetřit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit