Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak kdopak si ještě vzpomene, že " něco zapomněl" přiznat...

  • Jindřichu, to, že nechodíš k volbám není žádné hrdinství...

  • Gorobilypes

    Poctivej , nepodporuje nebo není lichvář.

  • To je to pravé soudružské: Stejně gaunerovi, jako poctivému!


  • No je to sestava. Tenhle jeden z nejvyšších ústavních činitelů, Faltýnek atd.
    Jak ta moc láká takové lidi, jako světlo mouchy. Hochštapleři dorůstají a teď se na šanci těší další zástupy podobných.

  • Už jsem jich nasbíral 12 kg - ve sběrně mi je proplatili...

  • Když byl šéfem parlamentu, tak s lichváři spolupracovat musel...

    Už z titulu své funkce - co za sebranku to občané ČR do toho 

    Parlamentu zvolili, to je skoro neuvěřitelné....

    Osazenstvo ústavu Na Borech je proti některým z nich téměř 

    "křišťálově čisté"!

  • KIMCID

    Hňup jsi ty buď všem stejně nebo drž zobák

  • Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20. Říkávala babička, když se mluvilo o volbách. A spokojeně seděla doma a těch taškařic se nezúčastnila. 

    Ani před hadrákem ne. Důchodkyni, pracující jako lesní dělnice ani "kádry" nestíhali. Tak byla v klidu. Já mám dneska oproti ní velkou výhodu. Dělám to samé a nic mi nehrozí.

  • Férová? A nabídka? Od keťáka? Zavedeného prasiče zdejších stránek? Sedí na tebe ten nick. Policejního trychtýře. V tvém případě trychtýř blbosti. Pokud tě někdo maže, je to jen dobře. Tady všude okolo se mluví k věci.Ty tady napadáš kde koho a prskáš tady koniny. Se nemůžeš divit. A že tady dnes nehraješ cizokrajného exota?

  • Okoune , já ti k tomu tvýmu výtvoru z hloubky tvý jednoduchý , ode všad vyhozený duše něco pripíšu a voní to smažou celý. Tvoje i moje. Mě je to jedno a ty si rozšíříš portofilio odkdy tě už odevšad vyhodili a zablokovali a zrušili. Chceš ? Férová nabídka mezi dobrými přáteli nemyslíš kámo ??

  • vanhorne

    Dostal uz nekdo z vas dopis od Burese, plny  jeho obvyklych plytkych cancu a sebechvaly?

    https://pbs.twimg.com/media/E5TWUHVXoAIktI1?format=jpg&name=small

  • Ale no tak. Pokud takovou informaci zveřejní zdejší zavedená žumpa seznam.cz tak to bude pravda asi tak někde mezi.Pokud se přidá další fabulátor a překrucovač Dennik N, tak jse všechno úplně, ale úplně jinak. To jsou zavedení zdejší vysílači pitomin. O moc lehčí to má třeba známý záškvara za lidovce , nějaký Zdechovský. Horlivý a pravdomluvný poslanec v europarlamentu. Ten to má pěkně nahrané  a odvysílané v TV. Kdykoliv dohledatelné.To když prokazateně stál před léty na straně tzv. "šmejdů".A zastupoval je ve sporech s podvedenýma lidma.A jaký je to panečku aktuálně poslanec-křivák.

  • Jen hňup jako ty může omlouvat lumpárnu jednoho křivým pomlouváním druhého! 

  • Fšeci předci kradnů! A ANOnisti ze všech nejvíc. A musí se na všech lumpárnách podílet. Jinak by je jejich ovčané - voli-či nevolili. 😉

  • Prachobyčejný Babišův gauner ,který patří do kriminálu !

  • KIMCID

    No a? Kandidát na prezidenta Horáček s nimi spolupracoval a co možná i jím byl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit