Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já čtu hlavně Haló Noviny a Blesk, tam najdu všechno!
  • To pouze dokladuje privitivismus TV Nova,která nemá normálním lidem co nabídnout.
    Ti, co v TV Nova pracují (pár jich znám) jsou buď naprostí "cvoci", ti normálnější tam pak mají postavení asi jako prostitutka vůči svému pasákovi.
  • Bohužel, PL přistoupily k blokaci příspěvků. Jakmile napíšu příspěvek, vyskočí,že chyba na straně serveru. Pochopil jsem. Chtěl jsem opět přispět proti církevnímu tunelu. Pan Voříšek se mi s paní Fialovou líbili, škoda je to. *3* Výhazovy to nám jde jak po másle,ale zvednout zadky a postavit se čelem k celospolečenským problémům, to ne.
    • Ještě. Tady zase nemůžu několik dní vůbec hlasovat. Cenzůra je na každém kroku. *16*
      • Myslím že chyba bude někde jinde, ne v blokaci!!
  • Tohle Ústav pro totalitní režim zjistil 24 let po antikomunistické sametové revoluci....
  • Ve spojení s paní Markétou Fialovou byli sympatickou dvojicí televizních novin na Nově.
    Lidsky je mi p. Karla Voříška upřímně líto, ono totiž do svazku StB se mohl dostat každý občan, koho chtěla tato mocná organizace kompromitovat. Stačilo jen zanést jeho osobní údaje do spisu a založit na něj svazek. Tahle praxe poškodila mnoho dobrých a ušlechtilých občanů.
    Věřím, že vše pro něj nakonec dobře dopadne, i když se už na Novu nikdy nevrátí.
    Ze srdce Vám to přeji, p. Karle Voříšku. Něco zlého pro něco dobrého. Máte mé sympatie nadále.
    • NOVA není jediné médium na světě. Mě by potěšilo, kdyby vypadla Borhyovka s těmi svými grimasami, létajícím obočím a křivením otvoru na jídlo.ch se nemuse
      • Ani se ti nedivím, buzíkům se ženy nelíbí!!
      • Souhlasím.
  • Kdo byl u vesla před rokem 1989 tak je tam i ted..U nás v ČSD ,dnes České dráhy,byl pouze jeden člověk zbavený funkce, protože to byl KPÚ (kádrové a personální oddělení)a to byl jo velký podnik !!!!
    Kdyby měl být přistaven Antonov, jak jsem si zde přečetl, tak by byl jen pro ty, kteří neměli nic společného se stranou jedné vlády.Jako za dnů NOE, jen pár vyvolených..Z ČSSR by nezmizel pouze jen název, ale byl by to jeho zánik.Proto je to jak to je.Hold pak některým straníkům na oko vzatým zachutnala moc, a byla tu demokracie, sametová revoluce ap.Smáli jste se reakcím Jakeše a Štepána? Měli pravdu.Naší vlast tu brázdí kamiony jak předpovídal, továrny a obchody v nadnárodních společnostech.
  • Jak dlouho mu ta spolupráce s STB "lámala" vaz ?? Jenom kecy, o tom se muselo vědět !
    • Někomu poslední dobou asi začal vadit, tak to na něj vytáhl.
      • Nejspíš vadil Jurovi Vozábalovi z Kotěhůlek.
  • 50 léta hadra.Ta modrá mafie si vykládá demokracii po svém a lidé zde jen brečí a nic nedělají.Češi mají co chtěli.Potřebují mít nad sebou karabáč aby se probudili. *16*
    • Navrhuju útok na Bastilu! *16*
  • Kdy už skončí tenhle hon na čarodějnice zločineckým gestapem vedeným ochlastou, zlodějem a svazáčkem?
    • Kdo to je ten ochlasta a zloděj?
      • Havel, Klaus a Nečas, 23 let genocidy slušných lidí zločineckým gestapem *16*
        • Souhlas, to beru!
  • Psali v Haló novinách, že se Gréba vykálel na hrob masového vraha Gottwalda. Je to pravda, soudruzí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit