Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Policisté zastavili asi stovku lidí, kteří se násilím pokoušeli dostat na most spojující ostrov s pevninou, napsal server BBC...........................ten most by musel mít přes 50km. Co to je za blábol??
  • ahaaaa!!!!! ahaaaaa//////!!!!!! zmrrdiii jsou naky chytryyy neee? co vy ste chytry v piiiici!!!! rozumbradove uchcanýýý// jasne ze ta lod mela spatne tezidte ty podvizivenej mamrficku namornicku/////""""" cumiiitee??////úúú§§§"""!!!!! heeeee??? kreteeeeni vyuzeny ty piiiico je tam snad baterka snad neeee????!!!! tenhli pracuracky komentare si totiž můžete investovat v pelu neeeeeee??!! mdare si madar uz navždy chytrolinkove bez poselstvi!!!!!!
  • Jestli ten kapitán nebyl vlastně už přestárlý. Proč už nebyl v důchodu? Nebo v té bohaté jižní Korei chodí do důchodu až v 70ti. Jak to připravují ti naši polistopadoví našim vnukům? Pro kapitána to má jednu výhodu. Jestli dostane doživotí tak až zase dlouho v něm nesetrvá.
    Vím, že moje úvaha působí jako bezcitelnost k obětem a pozůstalým. Za to se omlouvám.
    • ...ano takto to tady bude vypadat za pár let,jezdit s autobusama a kopat uhlí budou 70ti letí starci.....
      • a mladíci budou na sociálních dávkách, protože neudou mít práci odpovídající jejich představám (blízko domova, nenáročnou, služební auto a mobil, a hlavně dobře placenou)...
  • Kdysi jsem si postavil námořní jachtu,po dvouletém studiu jsem získal titul kapitána sportovní mořeplavby,vím co moře umí,ale jak se může potopiti takováhle lod na poměrně klidném moři to nepochpím.
    • Zapoměl jsem dodat lod' měla zřejmě vysoké těžiště jinak si to neumím vysvětlit.
  • trajekt. Na letadlo uz se zapomnelo . Co prijde jako dalsi ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit