Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to tahoun pořadu ať má jaké chce hvězdné manýry
    • Je to nafoukaný blb a přeji mu to. pořad bez něho by možná byl ke koukání,ale s ním ho nesnáším
      • no koukat tě nikdo nenutí *3*
    • Pravidelně nebo často to nesleduji, ale pamatuji si na dva díly, které mě zaujaly. Jeden, kdy jeli někde v tramtárii (myslím Afrika) po tamnějších polo a skoro polňačkách, na 30 let starých "šunkách" (Mercedes atd.) ve stylu " co to vydrží". A druhý, to zase v Idii pořádali závod do vrchu (taky polňačka) bez omezení kategorií - účastníky byl např. místní indický autobus ověšený různými cingrlátky a Ind na slonu, prostě mazec.
      Jen nevím, co měl použít za údajně "rasistický" výraz !? Třeba slovo cikán je asi "už" rasistické. Neuvěřitelné !!! Za chvíli už možná bude, s takovým pseudokorektním "přístupem", žalovatelný i pozdrav Dobrý den !
      A jestli produkční hloupě "šetřil" na jídle pro lidi, kteří byli celý den tzv. na place nebo na to snad zapomněl, tak dostal do držky zcela oprávněně ... *3*
      • Sleduji to nepravidelně a za mne je skutečně tahoun pořadu.
  • Na pořad sice moc nekoukám, chápu ale, že bez hlavních protagonistů to mohou zabalit. Pro předchozí komentátory - udivuje mě, jak dokážete odsoudit věc, kterou jste neviděli :D Auta mě taky moc neberou, ale tohle je opravdu vtipný pořad. Podle mě si měli dát po hubě vzájemně, a nechat to být *5*
  • Tak v tomto jsem mimoň. Pořad samozřejmě znám a viděl jsem několik dílů, že nenašel jsem na něm nic, co by mne nutilo se dívat pravidelně. A nic pozoruhodného jsem nezaznamenal ani na tomto moderátorovi.
    • arogantni namyslenej blb jeto a to muze bejt 1000x dobrej moderator, kdyz je nekdo blb....
      • Tenhle "blb" měl kandidovat před pár lety do anglického parlamentu *1* !!! ...,jestli je opravdu blb nevím, ale nemusím ho *12* *12*
        • když muže bejvalej MO anglie točit dokumenty.Proč by nemohl budouci člen parlamentu dělat pořad pro motoristy *3*
  • Vy se z těch aut jednou zblázníte, lidi...
  • já žasnu, doba vymknutá z kloubů šílí a tolik lidí se stará o jednoho zcela zastupitelného kecálka *15* *15* *15*
  • top gear - podívaná pro primitivy, co maj místo mozku šaltpáku - proto je u nich tak populární
    • Jo, přesně, to sou ty machýrci, co když v obci nejedeš kilem, tak seš u nich ubohej srč, najížděj na nárazník a pak pobijou pár nevinnejch, co se jim připletou do cesty. No co, když může bejt arogantní a bezohlednej jejich guru...
  • Nesympatický už od pohledu...
  • Takový pořad existuje? To je snad jen pro blby, o tom slyším poprvé.
    • A to se divím,pořad jak píšeš pro tebe a neznáš ho? *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit