Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo má přehled o tolik popisovaném "vrahovi" Krejčířovi dá mi za pravdu, že kolem něj to trochu s těmi vraždami smrdí. Pokud by byl opravdu tolikanásobným vrahem, jistě by už neměl hlavu na krku. Ne vinou soudů, ale kokurenční mafie by jej odstranila. A on pořád nic a zdá se, že i v té base je mu dobře. A soudy pořád nic nerozhodnou, protože nemají zřejmě na základě čeho, protože slovo odsouzeného vraha je dosti nejisté. A ta další obvinění jsou asi také podobná tomu odsouzenému. Nedůvěryhodná. Proto se u soudu nic neděje. U nás by byl Krejčíř odsouzen málem i bez svědků už jenom proto, že na hodně politiků, kteří mu pomohli krást, věděl toho více než dost. A naše soudy, jak se zdá, jsou politikům poplatné.
  • Máme být nač hrdí ...
  • Už jsem zapomněl že nějaký Krejčíř vůbec existuje,jediná pro mně mediálně přijatelná zpráva je,že chcípnul ve vězení nebo že ho někdo oddělal,nic jiného mně kolem jeho osoby nezajímá .
    • A kdo by navrátil nakradený "mergle"?
      • Nemám pocit,že by kromě zabaveného majetku měl Krejčíř v úmyslu pustit chlup,včetně celé jeho mafiánské rodiny.
  • Že není línej pořád něco páchat, podle těch mediálních zpráv ani večer neusne, když ten den
    nikoho nezavraždí...
    .
    Já bych se tam s nakradenejma prachama zašil a doufal, že se na mne zapomene, ne tak on, obětavě šíří slávu vlasti ve světě zločinu...
  • No nevím že by se boss snížil k vraždění?Na to má snad lidi né?No každopádně čím vice mu to dá tím lépe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit