Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karel

    Asi jsem spadl z višně ale vždycky jsem si myslel že pokud mám nějakou závažnou skutečnost na kterou jsem "zapomněl" při prvním výslechu jdu opět osobně na policii (sms muže poslat kde kdo třeba mnou zapomenutém telefonu na stole) která doplní výpověď a navrhne státnímu zástupci aby si spis doplnil pokud je u něj a ten pak rozhodne co dál jestli  pošle na soud nebo osvobodí z důvodu právních a úspory našeho času a peněz  které by jinak přišly vniveč.

     Jinak ani de fakto ani de jure se pan Babiš nemohl dopustit porušení zákona protože dodržel všechny tenkrát platné podmínky včetně pětiletého odstupu od nabyvatele dotace a tento zákon byl schválen až o dva roky po teto "kauze", vždyť korunové dluhopisy byly tenkrát taky legální i když nemravné.

    Kdy si myslíte že se děti nejlépe naučí hospodařit než na svém majetku jinak to mohl Fiktivně prodat komukoliv neznámému akcie mohly být tenkrát anonymní(nebylo by co vyšetřovat a koho vyslýchat ani unášet)  a netahat do toho rodinu, kdyby chtěl pouze vyvést Evropské  peníze tedy podle domněnek  vyšetřovatele ukrást.

    Tady je jasně vidět že pokud si na Vás zasedne nějaký mafií podporovaný úřad i premiér je proti němu bezmocný.

  • Nejsem žádný ústavní právník, ale nemyslím si, že by měl státní žalobce Šaroch reagovat na kdejakou opičárnu, kterou vymyslí média. Je jen na něm, na co uzná za vhodné reagovat a na co ne.

    Jinak by tu funkci mohli převzít novináři.

    U paní Bradáčové, kterou jsem dosud považoval za korektního člověka mě překvapuje chorobná touha se zviditelňovat. Pro ženu v její funkci není dobré se projevovat v politických souvislostech. Mohly by vzniknout pochyby o její nestrannosti.

    • Na to, aby paní Bradáčová upozornila na případné nedostatky a mohla uplatnit odborné výhrady existují interní mechanismy v systému státního zastupitelství.

      Není třeba zpochybňovat státního zástupce prostřednictvím médií.

      • Naopak - veřejnost by měla vědět, že se v justici děje něco nekalého...

        Že si Šaroch vykládá zákony po svém...

        Zřejmě to odkoukal od hradního...

        • vanhorne

          "Naopak - veřejnost by měla vědět,"

          Ne ne ne. V zajmu verejneho zdravi by se spolecnost mela dozvedet jen to co ji nevzrusi a nezneklidni. Co oci nevidi, srdce neboli. 🤣

          • Takže vlastně nic...😀

  • A co na to místní  Havloidi, sluníčkáři a lepšolidi

    V kauze možného sexuálního násilí na ženách ze strany Dominika Feriho se změnil vyšetřovatel a dozorový žalobce. Vyšetřování to může protáhnout.

    • Kajochu, zase čvachtáš nesmysly. Jak může svědčit u soudu "důvěryhodná děvečka", která se šla k Ferimu vykoupat? 

      • Omlouvám se, ale tento příspěvek jsem psal k jinému příspěvku. Je mi divné, že ji po několikáté se to stalo.

  • dzixy

    Koloběžka, jarda-jana, kamilda, všechno špičkoví vyšetřovatelé a znalci trestního práva😎😇

    • vanhorne

       "došla teprve teď před volbami"

      Pro spickoveho vysetrovatele a znalce trestniho prava.

      26. července 2019

      Přitom Bradáčová už Šarochovu práci v minulosti kritizovala. Podle ní „nepostupoval při výkonu dozorových oprávnění a povinností k policejnímu orgánu dostatečně důrazně a zcela efektivně“. Šaroch to odmítl.☹

      • dzixy

        "...Podle ní „nepostupoval při výkonu dozorových oprávnění a povinností k policejnímu orgánu dostatečně důrazně a zcela efektivně“. Šaroch to odmítl."

        No jo, je to tak, ale proč se již tenkrát neřešil problém, ale až teď?? 

    • Já nejsem znalec trestního práva...

      Jen se podivuji, že Šaroch nereagoval na nové informace - svědectví...

  • dzixy

    Je zajímavé, že  pražská vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová na pochybení státního zástupce Šarocha došla teprve teď před volbami, a přitom na to měla moře času.  Další ukázka, jak naše právo a její orgány nejsou u nás nezávislé. Při posuzování kauzy státní zástupce Šaroch neměl žádné další důkazy o jakémkoliv svědectví, ke kterému došlo teprve nedávno.

    • dzixi, nějak se pleteš. Šantroch nereagoval na výzvu mladého Babiše, že chce vypovídat. Je normální, že svědek shání vyšetřovatele? Paní Bradáčová jednala profesionálně. To chtěl Bureš se Šantrochem přetáhnou případ přes volby.

      • dzixy

        Miloši, paní Bradáčová nejednala profesionálně, protože pokud věděla, že něco není v pořádku, neměla nechat věci běžet jinak, než měly. A nejednala, až teď. 

        • Paní Bradáčová vytýkala na nedůvodné protahování případu Šarochem.


  • Jo - nereagoval...?!!!

    Na čí příkaz...?!

  • Šaroch je pokus o státního zástupce! Hlavní je ,že bere peníze daňových poplatníků.

  • Velké množství úředníků, policistů,  kontrolorů životního prostředí a dalších za Burešovy vlády chybuje. Asi to bude lukrativní činnost.....😯

    • Za Burešovy vlády schválně chybuje...

      Je to tak okaté...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit