Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Mám radost, že se konečně našel osvícený činitel, který má odvahu komunikovat s médii a veřejností přímo. Který hledá a nachází rezervy tam, kde skutečně jsou a neváhá zrušit nesmyslný post tzv. tiskového mluvčího, většinou obsazený lidmi mimo vlastní obor, bez schopnosti vlastního odborného úsudku o aktuální kauze. V případě tiskových mluvčích jde o finančně nákladný alibismus vysokých kompetentních úředníků, kteří nejsou ochotni se s veřejnosti přímo konfrontovat a zodpovídat se ze svých činů. Před kamery nastrkují načesanou, nastrojenou mašličku bez znalosti problematiky, která se pro tento účel nabifluje 2 - 3 kusé věty, z nichž se občan nedozví vůbec nic! - Je potřeba konečně vzít rozum do hrsti a zrušit Instituty tiskového mluvčího ve všech rezortech - ušetří se spousta peněz na potřebnější účel !!!
  • s tím plně souhlasím.
 • Nechval dne před večerem.Ale,pro mě je vyjádření tiskových mluvčí tak na 2 věci.Jejich informace jsou asi takové,co jim dovolí jejich šéfové,,tedy žádné.Klidně se bez tiskovývch mluvčí obejdu,k životu ani k informacím je nepotřebuji.Obvykle se dovím,že na případě se pracuje a podrobnosti,které stejně neví,nemohou sdělovat.Šéfové nejsou přepracovaní tak,aby nedali informace.Usuzuji z výsledků.hospodaření těchto "pomazaných hlav"za dobu od "hadrové"revoluce doposud.
 • Tisková mluvčí-pryč,souhlasím.To je první vaše rozhodnutí se kterým souhlasím.Doufám že jich bude více.
 • Před rokem 1989, neměl ani krajský náčelník SNB tiskového mluvčího, na co to by určitě nikde nezdůvodnil, neboť by jej považovali za zcela neschopnéuo. Po událostech, které lze pojmenovat, po lidech, které je osnovali a další většinu lidí v národě oblbli, jako věc zcela pro národ nepřipravenou a keci, že doženeme rakušany, němce, švýcary se ukázaly jako lži. Opodál zůstaly paragrafy rozvracení republiky, znevážení presidenta republiky výrokem "Gusto, tady je husto" a nepadla žádná žaloba na konkrétní osobu. Se roztrhl pytel s tiskovými odbory, kde jsou zaměstnány dvacetiletí "odborníci", kteří papouškují to co jim ráno "nakuká" pan ředitel policie. Jsou to lidé bez zkušeností, bez odborného vzdělání nastrčení oblbovat veřejnost nic neříkajícími slovními sděleními. Dříve /před rokem 89/ o věci vystoupil a hovořil referent seznámený se skutečnostmi.
  • Krajský náčelník nemusel mít za komunistů mluvčího, protože poslouchal jako hodiny své komunistické nadřízené.Co se týče dohnání západní Evropy v životní úrovni si bohužel většina myslela,že zvoněním klíčů to přijde automaticky.Za rozvracení republiky se zavíralo.Asi jsme žili každý někde jinde.Vy v komunistickém ráji a já v policejním státě
   • No vidíš my jsme žili dobře a ty špatně, proč asi? Pokud jsi nedodržoval zákony, měl jsi potíže s policií.Podle tebe jsou asi zákony pro kočku, ale lidé chtějí žít v klidu a pohodě a proto zákony dodržují.
    • pamětníku,tak ty jsi žil dobře.Víte to je o tom,čeho jsi v životě chtěl dosáhnout,já tedy za elektrickým ohradníkem spokojena nebyla-nejsem dobytek.Když někomu stačí vepřoknedlo ke spokojenosti,tak mě tedy ne.Jsem moc ráda,že se mi otevřel svět a mohu cestovat,nikdo mě nekádruje--to byli ti největší debilové,ti rozhodovali,jestli mě pustí do Itálie nebo ne.Já žiju v klidu a pohodě TED.A každý mi může víte co,Samozřejmě,že mě taky štvou ti zlodějští neřádi,ale ti mě štvali za totality taky.A kdýž jsem začala nadávat,tak to byl špatný poměr k naší soc.republice.Za to ted si můžu zanadávat jako vy všichni a nic se mi nestane.
     • Vážená dámo,kde na to vaše cestování berete peníze,to jste asi dědila po dědovy,který byl za komunistů na ministersvu.To se pak vykřikuje,kdo jak krade,ale nic já muzikant. *16* *16*
      • jak vidím,zase jeden čecháček,který neví,že se peníze dají vydělat i poctivě.
     • No vidíš, mě se zase žilo dobře tehdy neměl jsem žádné problémy, zato teď už lidé ani nevycházejí na ulici aby nebyli okradeni přepadeni zavražděni, neboj tobě se to stane taky co nevidět.Pokud se ti takový mrdník líbí jsi ubožačka.Jeď do Itálie a už tam zůstaň, nikomu tady chybět nebudeš.
      • pamětník asi nebyl dál než v sousední vsi,dobrý.Pamětníku, kdepak Italie,to už je pro mě moc blízko,skoro za humny,já mířím dále.A užívám si to.Tobě je prostě smutno-smrádeček,ale teploučko bylo.Možná ubožačka,ale svobodná ubožačka.
 • no jestli bude postupovat tak jak postupuje tak do roka budou všichni v čele s nečasem a kalousem v teplacích a tu nemcovou vemte taky za ten benzín co nevratila a za naše dane jezdivala kde je spravedlnost je snad pro vsechny nebo ne a dejte ji s rathem spolu do cely ,
 • Je chytrá.
 • JUDr,Bradáčová je jasná jednička, udělala správný krok,bude se sama projevovat.Přeji ji hodně úspěchů
 • konecne nekdo poradny a vy hned hledate jak to okecat. Ostuda Vam. Nakonc si jenom zaslouzite zlodeje a lumpy
 • Já jí teda fandím, doufám, žese to časem nep.sere..(k horšímu)
 • Tady nejde o to jak vypadá, tady jde fakt o to, jestli nemá jen velkou, ne, ústa, protože kecy ještě nic nespravily. Teď se uvidí, jestli ti strejcové na DP v Praze půjdou k zodpovědnosti,hlavně v čele s tím Dvořákem, který si HRAJE NA SVATÉHO A MÁM ZA TO, ŽE SE BUDE ZA TO ROUHÁNÍ ŠKVAŘIT V PEKLE. TAM BY JEJ PRÁVĚ MĚLA POSLAT TATO PÍ.BRADÁČOVÁ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit