Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I kdyz jsem krysa tak proti kockokavarnam nic nemam. Dve kocky mame doma a jsou to fajn zvirata. Rozhodne vdecnejsi a lepsi nez vetsina diskutujicich tady
    • ale sejmonku, dneska nějak brzo ne ??
      • Na nesmysly nereaguju...vetsinou...hele ale jeden z nas je magor. A ja to nejsem... ;-)
  • Mňaůůůůůůůůůů!!! *1*
  • Ale já nechci mít kočky u kávy! Volám po stejném postupu jako u kuřáckých hospod.
    • Tak do takovy kavarny nelez...
      • To samé vždy říkám nekuřákům, nadávajícím na kuřácké hospody. A myslíš že se podle toho zařídí, nebo chtějí plošný zákaz? *1*
  • "vrnící kočička" tak mezi 18-24 u kávy je fajn.......a třeba i bez kávy... *1* *1* *1*
  • A co na to odpůrci kouření v restauracích ? Mně osobně ten kočičí smrad způsobuje větší alergii, než všechny cíga v hospodě !
  • V jedné takové kavárně jsme se byli podívat s manželkou a vzhledem k tomu, že oba zbožňujeme jak kočky, tak dobrou kávu, tak se nám tam velice líbilo. I ta káva mě teda dost překvapila. Asi mají kvalitní zrna a hlavně takové ty profesionální kávovary. Ty dělají opravdu hodně.  :)

  • Kočky jsou přenašeči toxoplasmozy:-(
    • tobě už toxoplasmosa vyžrala mozek ty dyliino
      • si to zjisti inteligente,každopádně nechápu proč několikrát za den slyším nebo čtu o kočičích
        kavárnách-opravdu stěžejní zpráva-dykdylinko viď:-)))
        a abych nezůstala dlužna tobě vyžrání mozku nehrozí:-))))))))))))))))))
        • dyk more,vždyt to říkám,mozek pryč...vystrč tu věc,co máš na krku z okna a třeba ti tam nějakej pták nassere..pak tam zase bude to stejný
          • :-)) k tobě netřeba nic dodávat džony:-))
            • si to olajkuj more,aspon desetkrát
  • milacekpublika

    Já osobně si moc nedovedu představit, že bych si chtěl vychutnat kafe a motala se kolem mě kočka. Nedej bože na stole. To fakt nesnáším. Ale já do kaváren moc nechodím obecně. To si radši dobré kafe pořídím domů. Čerstvá káva slevový kód mi umožňuje, že na ní ušetřím docela dost peněz. Rozhodně to vyzkoušejte taky, pokud máte rádi dobrou kávu. :) 

  • Pražská kavárna už neví coby, prašivý kočky a čokli by měli vyhubit, stejnak to je jen buržoazní přežitek, lidé by měli chovat jen užitečná zvířata
    • Vyhubit - jo a tebou by měli začít...
    • stoprocentní soulas *3*
      • díkes *3*
        • v pohodě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit