Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do kolenních kloubů každé ráno vstřiknu 0,02ml vaječného bílku z mého chovu.

    Fantastický efekt...

  • Myslíte si, že má cenu uvažovat nad výživou na klouby? Nebo je to jen zbytečné vyhazování peněz? 

    • Tohle jsem si říkal docela dlouhou dobu, že to bude jen zbytečné vyhazování peněz. Nakonec jsem se však ptal i doktora, který mi doporučil kvalitní výživu na klouby, která mi opravdu zabrala a pomohla mi od bolesti kloubů. 

      • Mohu se prosím zeptat, kterou kloubní výživu vám doktor doporučil? 

  • Ahoj, chtěl bych pomoci mámě, která má často bolesti kloubů. Bere prášky na klouby, ale přes to má dny, kdy nemůže pořádně chodit. Co na to pomáhá? Existuje třeba nějaké cvičení, které by ji mohlo pomoct od bolestí? 

    • Trápila jsem se s bolestí kloubů dlouho. Také jsem zkoušela různé přípravky, ale moc mi to nepomáhalo. Dcera mi pak koupila biolampu, která dokáže zařídit lepší regeneraci a tak si na bolavé klouby pravidelně svítím. Pomohlo mi to od bolesti a jsem za to ráda. 

      • Za jak dlouho jste pocítila nějakou změnu a úlevu? Kde ji dcera kupovala? 

  • Na bolest kloubů rozhodně pomůže tenhle průvodce https://www.zlatymuflon.cz/bolest-kloubu/ Jsou tam jak nejčastější příčiny, tak i nejlepší způsoby léčby a pomoci. Určitě je důležitá i prevence, ale když člověk zkombinuje tipy, které tam zmiňují, tak musí pocítit alespoň menší úlevu.

  • Jak přírodně bojovat proti bolesti kloubů? Co na ně tak nejlépe dokáže vlastně fungovat? 

    • Bolesti kloubů celkově mohou být způsobeny nedostatkem kolagenu. Proto je potřeba řešit, aby ho tělo mělo dostatek. Já jsem bral dlouho doplňky stravy na klouby, ale to prostě nepomáhalo. Proto jsem si koupil vodíkovou láhev, která dokáže vodu obohacovat o vodík a ten podporuje zdravou tvorbu kolagenu. Díky tomu jsem se časem i bolestí kloubů zbavil. 

      • Co je to ta vodíková láhev, kde to takhle vůbec vlastně prodávají? 

        • Vodíková láhev dokáže udělat vodíkovou vodu https://www.vodikove-lahve.cz/ , která je pro tělo velmi prospěšná. Má spoustu pozitivních účinků na organismus celkově. 

  • dzixy

    Další ukázka klamavé reklamy. Každý, i nedostudovaný medik ví, že opotřebované chrupavky kloubů se neobnovují. A naivní věří těmto klamstvům.

    • Takže myslíte že jak mě jednou začnou bolet kolena kvůli chrupavce tak už je pozdě na to to nějak řešit? Polesní dobou trochu začínám cítit klouby, hlavně kolena.. je dobré to nějak řešit? případně na to začít něco brát jako prevenci? Když to čtu tak bych radši tomu radši nějak preventivně pomohla abych pak v budoucnu neměla problémy. 

      • Dobrý den, chrupavka se opravdu hojí velmi těžce, hlavně v pozdním věku. Není ovšem od věci své kosti a kolena nějak podpořit, hlavně vitamínem D, MSM a glukosaminem, který je stavebním materiálem chrupavek a kostí. Na chrupavku je dobrý i kolagen. Já jsem osobně zkoušel Kloubin a zjistil jsem, že skutečně látky obsažené v tomto doplňku to brát i preventivně, hlavně pokud hodně sportujete a namáháte klouby, a fungují a kosti a klouby se lépe hojí a méně bolí. Hodí seby měli dostatečnou výživu a neopotřebovali se.

  • Zajímavé, nevím jestli tomu mám věřit. Je tady hodně takových nabídek které slibují řešení, nevím co vážně pomůže. Co říkáte na tuhle magnetoterapii? Zdá se mi to uvěřitelnější než tamta metoda. Nějaké zkušenosti? 

    • Když je magnet dostatečně silný...

      Jen ještě vědět, jak silný má být...

      V Městci Králové zase strkají končetiny 

      až po léčené klouby do cívky,  kterou 

      probíhá stejnosměrný proud z akumulátoru...

      -------------------------------------------------------------

      Efekt zaručený . . . 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit