Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby se zde zavíralo ,podle vizáže,tak Kubice dávno seděl.
    • ... a ty od narození, debílku :))))
  • To p r a s e , doufám nebude dělat ani obchůzkáře ! !
  • Nechoď Janku s pány na led, pán uklouzne a Ty si nohu zlámeš.Staré ale pravdivé.
  • pane Kubice - proč , proč, no proč - no protože ta už tak zkorumpovaná ODS se bojí a
    p. Lessy asi mnoho věděl
    Lidi proboha už tu ODS NEVOLTE a samosebou i ČSSD -jeden za osmnáct druhý za dvacet , a jsem už pěkně nas.ranej na ty korupčníky ,kmotry a.t.d
    jinak by tu přece nebylo tak zle
    FUJ - ODS+CSSD
  • Mouřenín splnil práci, mouřenín může jít. To je ta DEMO-demokracie podle ODS aTOP09.
    Na špinavou práci se vždy najdou nějací Kubíci, Bílci a jiní blbečci. A já jsu pořád u koryta.
    Na mě nikdo nemá ani můj 3% Načas. I když mě miluje.
  • Já jsem přesvědčený, že Kubice úkoly splnil na 100% a nyní ho "uklidí" na pěkné, teplé místo, odkud bude "napovídat"....?! Tomu věřte, vše bylo cílené!
  • Kubice zapletl ses ještě s věršími gaunery naž si sám, tak to užij. Jsi na řadě. Mouřenískou práci jsi odvedl v r. 2006 se svojí Kubiceho zprávou ( za to si dostal trafiku - ministra vnitra) a druhou mouřčenínskou zprávou - rozhodnutím o odvoláním Lessyho teď. Teď ti to zapřou do ksichtu, že o tom nevěděli ( pravdomluvný Nečas) a vytřou si s tebou konečník jak s půyšovým medvědem a můžeš táhnout. Dobře ti tak. Divím se jen jedné věci, že se ze sebe samého nepozvracíš !!!
    • Nezapletl, on tím gaunerem vždycky byl, ale mafie se v konkurenčním boji neohlíží a jde jen o číslo stranické legitimace. Měl tam vstoupit / do gestapa / o týden dříve a měl by větší šance krypl oplzlej *16*
  • chybí mu inteligence
    • Ano tak by to mělo být pane Kubice vrátit se k taxíku naložit do něj Nečase,Kalouska a ostatní lumpy a odjet někde hodně daleko třeba do prd------
    • Já bych řekl že i IQ
    • přirozená ..............
      • A ty máš umělou
  • Už dost máme těch podrazackých politiků, kteří ničí tuto zemi, ničí lidi a rozkrádaqjí velou republiku. To je výsledešk r. 19879. Proč jsme cinbkali kjlíčemi, pro tyto zloděje? Venku se o nás nelibě podídají vtipy. Hlavně o Kalouskovi a Nečasovi. Lessy se musí vrátit a tato vláda skončit.
  • Je to bordel. A Kubice jednal protiústavně, protože když je Lessy nemoce, tak nemůže být v době nemoci propuštěn.
    Ale třeba svrhnout celou vládu. Nejenom odstranění jedné osoby.
    • Je potřeba dodat, kdo má svrhnout vládu...?! Určitě ne vidlemi, cepy...?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit