Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty na fotce znám! To je jeden MUDR vedle druhého. Všichni do jednoho vyhlášení epideologové. Stačí jim přistrčit k hubě mikrofon Zpráv a chrlí samé svěží nápady. Smečka Všeználků, která by neukočírovala ani mateřskou školku. Permanentní vtěrky co by si moc přáli to tady všechno kočírovat. A nesmí chybět škůdce č. 1. Co pořád vnucuje v novinách otázku: "Proč by předseda vlády nemohl mít dredy?". Jo hochu možná v příštím životě. Tady jsi jen takový páchnoucí tchoř veřejného prostoru.

    • Škůdce č. 1 = Všeználek, soudruh, agent STB Bureš...

      Tak ten na té fotce, naštěstí, není...

      • Napiš už taky něco jiného, pablbe sajmonů.

        • 1/ nejsem žádný Sajmon...

          2/ neurážej mě ,  ani nikoho jiného, když nás neznáš...

          3/ Až opět napíšeš něco duchaplného, jak to umíš pouze ty ,nedávej si  palec nahoru - tím jen dokazuješ svou omezenost...


          • Tak ubohý příspěvek by autentická paní Koloběžka nenapsala. Je totiž (i přes mnohý nesouhlas) dáma. 

          • josef.chmela

            Vždyť má pravdu Kulihrach15. Píšeš tu měsíce stále stejné hlouposti, nadáváš, pomlouváš a stále dehonestuješ prezidenta a předsedu vlády, tak čemu se divíš. Jen ti vrátil to, co ty činíš ostatním.

            • Tak mi, Pepo, konkrétně napište jak nadávám, pomlouvám a dehonestuji ...

              • Reakce na příspěvek:

                vidíš kolobrnda moc nesolíš a stejně jim to nechutná , tak když jim to nechutná tak jim pár tun silniční soli neuškodí 😉

                já tu sůl vomezuju jenom proto že pak mam se sypačem 7 dních zaracha a vyhrožujou že mi ho uplně seberou , dyť to pak bude tady nesjízdné

              • josef.chmela

                Reakce na příspěvek:

                To je fakt. Ty tady nadáváš pouze nějakému Burešovi. Dřívější tvé příspěvky se mě nechce dohledávat.

                • Reakce na příspěvek:

                  Tak znovu, patrně hůř chápete, jak konkrétně nadávám...?

                  • Reakce na příspěvek:

                    Sajmone, nech se vycpat....

  • tobro

    Panebože, to je mi ale fotečka; absolutně nevolitelná sebranka lumpů a netáhel.. 🤮

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit