Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni jste sprostí a podezdřelí, je vtom zahrnut náš čistý Bureš? Tak vám přece přidáme 1 000Kč a nebudeme se ptát na co. To máme ale hodnou Alenku a Andrejka.

  • Vláda může vzkazovat co chce,rozhodit mě nemůže,chytráci.

  • Pokud jsou na tom drobní podnikatelé a OSVČ tak zle, jak je možné toto? Jak ukazují data (ČSSZ), ke konci roku 2020 v Česku působilo 611 383 OSVČ hlavních, což je o 13 tisíc více než před rokem. Oproti rekordnímu roku 2011 nicméně úřady registrují o 38 tisíc méně OSVČ hlavních. OSVČ vedlejších k 31. prosinci v ČR působilo 439 796. Oproti předloňskému konci roku jde o nárůst o 6,5 tisíce, a oproti konci roku 2011 je to dokonce o 88 tisíc více. Celkově ke konci roku 2020 v ČR podnikalo 1 051 179 OSVČ, což je o 20 tisíc více než před rokem.

  • Jeden z těch podnikavců - zlodějů je Bureš celou dobu.

  • Jak je možné, že v době, kdy poctiví podnikatelé se mají co ohánět, aby nemuseli zrušit své firmy vzniklo nejvíce nových firem. Není to proto, aby mohli po státu chtít příspěvky?

    Dříve jsem říkal, že mezi 10 lidmi, kteří podnikají, je jeden podnikatel, osm podnikavců a jeden zloděj. Nevím, jestli ta poslední skupina v dnešní době nepřevažuje.  

  • "Všichni jste sprostí podezdřelí"?

    Nemělo od Bureše zaznít "Všichni jsme sprostí podezdřelí"? To by odpovídalo skutečně na Bureše. Já předsa někradněm, iba čerpám. Buríšku, kytičky jdou na odbyt? Nech si nějakou pro sebe, kdyby náhodou hrozil nějaký atentát. Moničku do tepla a tebe do tepláků.

  • "Všichni jste ‚sprostí podezřelí‘, vzkazuje vláda zaměstnavatelům"

    .

    "Všichni jste vinní", nám vzkázala vláda, která uzákonila poplatek z každého CD, DVD, flešky, disku, kopírky atd.

    Kde jste byli tenkrát"ochránci" práv a svobod?

  • Vinnej, nevinnej - berte je po řadě, milí diskutující!

  • josef.chmela

    Každý multimilionář jen natahuje ruku, státe dej. A to ještě nedávno všichni nadávali na stát jak je okrádá, jak se jim plete do podnikání, jak mají velké daně, že vlastně stát k podnikání nepotřebují.  A teď najednou brečí, že nemají ani na suchý chléb a vodu. Nic bych jim nedal, ať se strará každý sám o sebe, vždyť to chtěli. Takoví lidi však budou mít stále málo a stále budou vyřvávat. Malé dotace ušmudlanému živnostníčkovi s IČO, který opravdu žije skromně a z mála, mně nevadí (sám jsem ušmudlaný a malý).

    Lidi jsou hloupí a nevidí to, že těmto multimiliardářům tyto dotace zaplatí ze svých daní a budou je platit i jejich děti. Takže, v říjnu volte trojkoalici "Spolu" nebo dvoukoalici Piráty+Stan, kteří, jako dnešní opozice, by stále jen rozdávali bohatým. A vy, námezdní dělníci s malým příjmem ale nepoměrně vyššímy odvody než má kdejaký podnikatel,  volte zmiňované koalice a budete na tom stále stejně blbě - neli hůř. Zamyslete se nad sebou při volbách, protože pracovat na 3 směny za 18000,- Kč čistého/měsíc, se nedá v dnešní době do nekonečna.

    • Ty pitomce , ty se starej o svoje dve dvacet na najem  na preziti. Nehazej tady ciframa o kterejch vis tak akorat jak o balonku na Matejsky . Obwohl , byl jsi nekdy tak daleko vubec . Myslim ti kockovou matejskou ? 

  • Všichni říkají, jak jste sprostí, ale zapomněl jak o něm mluví jeho otroci. Já si pro obveselení rodiny koupím květinky od mojí Moničky, tam je stále otevřeno, protože jsou denně potřeba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit