Přejít na výpis diskuzí

Všichni proti Bibimu. Novým vůdcem Izraele se může stát kdokoli

25.12.2014 13:13
František Kalenda 7 příspěvků

Nekorunovaný král izraelské politiky Benjamin Netanjahu ztrácí před nadcházejícími volbami kontrolu nad Izraelem. Za pět let vlády si dokázal vytvořit takové množství nepřátel, že se mu jen těžko hledají koaliční partneři. A navíc se ho může zbavit jeho vlastní strana. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paráda
  • A už chodíš i na velkou?Nevěřím tomu.Kolik máš prstů na ruce?Vsadím se že šest.Byl jsi někdy dál než za obecním rybníkem?Ne nepočítá se odvoz sanitkou do léčebny v okresním městě.Tak zas obleč oranžovou kazajku a mazej k popelnicím.Máš tam předtančení s koštětem.Přeci normální člověk za normálních okolností toto jak ty nemůže vymyslet.
  • *1* *1* *1*
  • A co mě je do nějakýho žiďáka? Dělají všude jen bordel, Pro mě je to zpráva o ničem!
    Ale jestli kdokoli, nominoval bych Duku! V okrádání lidí by si notovali.
    Věřím, že zloděj Duka drží ramadán!
    Pro pisatele nademnou, já zloděje házím do jednoho pytle kapišto šašku?
  • Ale mají tam krásný manuál na palestinskou chátru. Jsi frajer?Navlečeš si kazajku s dynamitem?Dobře se nedá nic dělat.Ale jak pak přijede buldozer a pěkně darebákovi nebo příbuzným srovná chaloupku se zemí už je z hadráka menší frajer.Jo jo kluci izraelští pěkně to máte natrenováno.To tady by se vyčkávalo ten s kazajkou by si podal stížnost a odvolání ...... takový ten folklor grázlů.Není důvod se s nimi mazlit.
  • Izrael má vůdce ? Já myslel, že je to republika.
  • Jeezis, Bibi, neni to ten zurivej ucastnik z pruvodu aidsprijde?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit