Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl bych taky do začátku podnikání dostat 1,9 mil a dva roky neplatit daně a aby zdravotní a socialní pojištění platil stát. Po 3 letech ty peníze zmizí a cikán bude stát zase s napřaženou rukou na dotace atd.To není podnikání to je jen jiná forma socialní podpory!!!
  • Cikáni demonstrují před pracovním úřade, že chtějí dostat práci. Vyjde úředník, vezme toho prvního z loket a povídá:"Pojďte, mám pro vás práci." Cikán se ohlíží kolem sebe a povídá:"A proč já?"
  • Těch projektů pro začlenění cikánů do společnost už bylo, ale vytahají něj peníze od státu a ani nezačne. Třeba v Chávě. Co cikán obyvatel - to podnikatel. Jenom devastace pokračuje. Teď jim zdarma provádí zateplení a vyměňují okna za plastová. Kdo jiný si nežije lépe, než oni.
    • A já si je musel zaplatit sám. Musel jsem si na ně půjčit. Asi jsem si měl rozbít barák, prodat topení a další železo. Spálit dřevo. Natřít se na černo. Pak bych je dostal taky zdarma.
  • Po každodení životní zkušenosti lidí s cikány už těmhle dobře načasovaným okecávkám a zářivým hurá zprávám nikdo neuveří. Každý víme svoje o těchto "pracantech" Já znám taky několik z tisíce co jsou slušní a dokonce i pracují a co jako !?! to se mám jako teď posadit na zadek !?! Na změnu názorů a postojů o těchto nežádoucích cizincích s českou občankou a zcela nepochopitelně dokonce i s volebním právem v naší zemi ! ! ! přesto, že nejsou absolutně žádným přínosem už jsem dost starej a o rozum jsem ještě nepřišel.
  • Ty hele nechceš levně křoviňák gádžo
    vsadím se že do dvou měsíců budou bez vercajku :o)
  • Tak PĚT ze čtvrt milionu. Pozoruhodná výjimka potvrzující pravidlo *15*
  • Mám firmu v Opočně. Fakt sem vzal 2 cigány do rachoty, ale to nešlo!!! Nekradli, nesmrděli, neflákali se, ale nechodili do práce...Obzvlášť po výplatě...Jenže jak se jich pak zbavit???? Naštěstí si oba naši nějakou buchtu (každej jinou...) v Olešnici a že zrovna bylo léto.... odešli sami...
  • Chtějí pracovat. Tak to je úspěch. Že by snad? Chtějí žít také jako lidé? Ani v Indii je nechtějí. Tam je používají jako návnadu při hodnu na tygry.
    • A mají velké úlovky, nebo je ani tygři nechtějí?
      • Však by si tygři už nějak zvykli *1* *2* *14*
    • ...při honu na tygry. Indové ctí raději krávy a opice.
  • Tejden budou pracovat, z první vejplaty se vožerou, že už nepřijdou, pak prodaj vercajk aby měli na další chlast a za š neděle nejdýl bude ta firma končit, 2 Mega v riti, teda v automatech. *1* *1* *1*
    Neji ten starosta tam, spolumajitel místních heren? *15* *6* *7*
  • Držím mu palce alespoň do švestek.Jinak souhlasím s výše....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit