Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Porošenko je prý připravený na totální válku s Ruskem, ale co ukrajinský lid?Ten to zase odnese jako vždy za všechny své vůdce. Kdyby byl chlap, tak si sedne s vůdcem separatistů pod strom a vyjednají v klidu rozdělení jako Česko a Slovensko a byl by klid. Stejně jim nejde o lidi, ale jen o své posty! A nějaké hranice v dnešní době stejně nic neřeší. Všichni chtějí obchodovat a spolupracovat navzájem, tak proč si na sebe ještě poštvat silného souseda Rusko. To mně prostě rozum nebere!!! A tou Evropou bych se moc neoháněl, nechají ho na holičkách jako nechali nás. *6*
  • A co je tomu sousedovi Rusku po tom? Není to jeho země.
 • Víte, nejspravedlivější by bylo, kdyby každý kdo chce začít válku, šel do první linie příkladem. Tak to bylo kdysi a bylo to fér. Protože dneska by to našim "elitám" vysoký věk a fyzická schátralost asi nedovolila, měli by tam posílat svoje děti.
  Dnes začínají války rosolovité štábní krysy u monitorů. *7*
  A jak je ukrajinská armáda "připravena" ?
  Četl jsem článek jak ukronští vojáci nafasovali nové pěkné kotníčkové zimní boty. Sláva!
  Problém začal brzy, protože nové boty nevydržely ani jednu hlídku. Po pár hodinách nošení se začaly rozpadat a nemuselo být ani vlhko, natož aby pršelo. *15*
  Víte v čem je problém? Vojáci na to brzy přišli. Boty jsou vyrobeny z papíru potaženého fólií, úplně stejnou technologií a materiálem jak se dělají boty pro nebožtíky do rakve. Na Ukrajině se jim prý říká "boty pro studené nohy". Jejich cena je 5 dolarů za pár, armáda je nakoupila za cenu 4x vyšší. *1* *1* *1*
  Ano, ukrajinská armáda je připravena. Předpokládám že k botám se už montuje i dostatečný počet rakví. *7*
 • Na prvni pohled to vypada jako silenost, ale uprostred vseho toho masoveho vrazdeni je to asi jedinej rozumnej napad.
 • lidi jako Porošenko sami nic neriskují a své děti válek uchrání, to ti druzí za jejich zájmy mají umírat
 • KIMCID
  dobrej nápad
 • To je slovo chlapa. Muže- proletáře. Syna dělnické třídy který se neschovává
  za diplomatické nic neříkající buržoazní fráze!
  Jsme svědky zázraku. Americký nacismus zamořil Ukrajinu ale přesto v tomto chmurném
  kraji tržní smrti i nadále do dálky září maják Doněcké svobodné republiky.
  Tamní lid ukázal otrokům z EU že se lze vzepřít zločincům z USA a dokonce v boji zvítězit.

  A vy domácí pane kníže. Neschovávejte se za zfetované mladé výtržníky a jděte
  na souboj s panem Milošem Zemanem. Pokud to uděláte opět zažijeme slavné
  Husitské časy ve kterých prostý Zemanský lid rozdrtil panské zloděje.
  • No, napsals to správně, akorát za tím "muže-proletáře" jsi zapomněl napsat do závorky (primitivního debila) *1*
  • Jj, Ty budeš ta pěst, fakt *1* Dej si ještě loka *1* *1*
 • Souboj ,to byl kdysi mužská záležitost,ale tu fašistickou ,mirumílovnou, sebranku třeba vyprášit potupně klackem.
 • I když absurdní, přesto myšlenka, která by při provedení ušetřila životy mnoha nevinných lidí.Kolik politiků by zvolilo tuto verzi?Třeba našich.Počítám, že 90 % jsou jenom mluvkové a zbabělci.Samozřejmě, že jednání je konstruktivní věc, ale když jednání nepomáhají, potom je tato myšlenka přijatelnější než válčení a oběti nevinných.
 • "Igorovi" zřejmě "trochu ujela pusa a korbel s medovinou".. vzhledem k tomu, že se s nadsázkou o slovanství jedná vlastně o spor vladyky proti vladykovi, čiže "prezidenti", tak čistě při řeči a opravdu jen teoreticky.. podle archaického ,staroslovanského práva z dob slovanského písma Bukvice a Boha Peruna, by mu to asi ani tenkrát neprošlo a musela by se v tomto případě, nejdříve sejít rada vladyků, čiže dnes prezidentů či aspoň předsedů vlád z dnešních, slovanských oblastí k velké radě.., ale mělo by to možná reálný základ a skutečný smysl v jiné věci a právě dnes...Pokud by k tomuto nějak teoreticky došlo a mohli by se i dnes sejít prezidenti či předsedové vlád slovanských zemí k poradě, kde staroslovanské právo zakazovalo účast těch co s tímto nemají co do činění.., čiže "rádci" z EU a USA.. , protože "Svatobor" bylo posvátné místo sjezdů, jednání, obřadů a právě i těch soudů, kde byl každý rovný každému.., tak by se svět možná divil, že by mohlo nakonec dojít k společné řeči i k rozhodnutí rady vladyků- prezidentů a předsedů vlád ve způsobu, jak z toho ven, protože by jim tam aspoň do toho nikdo cizí nekecal...Morálně i prakticky by to bylo možná víc v pořádku, než nyní, kdy se opravdu bije "bratr s bratrem" pod stejným nebem a to dokonce přímo v praotčině a pradržavě i v občinách a okolních oblastech slovanského vzniku !..Jako nápověda stačí si vybarvit vše co je v Evropě "slovanského" a každý hned pochopí proč se tohoto "západ" bojí už od 4stol. a proč stále tyto národy rozeštvává a drobí na menší kusy, pomoci víry, písma, jazyka, meče, podrazů i peněz a slibů..."Západ" se prostě oprávněně bojí, že kdyby někdy došlo na nějaké pragmatické spojení těchto národů, byť jen dočasně, či aspoň u společných postupů ve společných zájmech, tak nebude v Evropě žádná síla, ani "nějaký Brusel"..co by dokázala tyto stovky milionů lidí s neskutečně obrovským územím, počtem i množstvím potřebných surovin a vojenské síly zastavit !!! Západ už sakra dobře ví co to znamená osvobození od fašismu v 2sv, včetně následků od "východu"., a "ostblok" bude pro ně vždy nebezpečí a spíše šunt a vazal na práci a vyrabování, nikdy ne přítel a partner !..
  • Chraň nás Hospodin od panslavismu. Měli jsme ho tady v minulém století až po krk.
   • Svoji pravdu máte, něco na tom je.. uznávám..,ale hlavně díky komu ? Celá staletí byly historicky všechny poroby a světové války až na vyjímky.., vedeny právě od "západu" a z jejího nenažraného, kolonizačního zájmu po cizím.. a po porobě ostatních.., Ameriku do toho počítaje taky.. a dnes to samé "západ" už dělá přímo systematicky, celosvětově a otevřeně i bez respektu k ostatním a dokonce i u zemí, které nikdy neměli nic v ničem s Evropou či USA společného a nikdy jim ani nijak neškodili, nenapadli, ani nemohli i nechtěli a žili si jen podle svého a bránili se akorát a pouze, před nájezdy okolních sousedů..Kdo je pak tedy lepší a kdo ten horší ? Co tedy dnes vůbec znamená to ,"mezinárodní právo", kdy ti co je velkohubě hlásají je celosvětově ihned na to, arogantně porušují, jak cár papíru, podle toho, jak se jim to zrovna hodí či nehodí a ještě drze poučují i druhé, co si mají, jak, co, kde, kdy i za kolik i s kým..dělat přímo "doma a na svém dvoře"..?
  • Oto ty jsi b.b a píšeš blbosti.
 • Je to zase blbě napsaný, správně: "Prezident Luhanské lidové republiky Igor Plotnickij....." A jak kyjevchuntu podporuje celý svět??? Já třeba ne, tak už to není celý svět!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit