Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman je jaký je a jiný nebude. V tomto směru je čitelný, je neúplatný a dosti vyhraněný vůči nelegálnámu imigratství a EU obecně, Všichni ostatní jsou jistě lepší ve vyjadřování, respektu k ostatním, ale nikdo netuší co si myslí. No u některých ano...ale nic pozitivního....
    A tak budu poprvé volit Miloše, nesnáším ho a přesto.....Buď bude v ČR hůř, protože ještě nejsme na dně. Je třeba narazit na dno, jedině pak je možno stoupat. Takže se Zemanem na dno (nebo do dna...to je jedno).
    • Ano, ano prosťačkovému čecháčkovi stačí pár populistických žvástavých "bonmotů" z uslintané tlamy komoušského konfidenta -vlastizrádného rusáckého zaprodance- soudně opakovaně uznaného lháře-premnametního dementního ožralce - jakého si NICzemana a bude se před tou zrůdou plazit po břiše.
      Dobře vám tak. Já se toho ve svém věku už snad nedožiji, ale vám voličům toho gaunera přeji, aby jste si svoji olbu "vyžrali" do poslední slzy až budete znovu jen jednou z gubernií rusáckého chálistánu.
      • Kašlu Vám pane na bonmoty, kašlu i na Vás. Vyžereme si to všichni a s EU ještě o to více. Ve finále nás bude Rusko zase tahat z průšvihu. Bude válka a budeme všichni v (_!_) Já s rodinou v bezpečné cizině....kupuji tam dům. Mějte se krásně.
      • KIMCID
        Ano a primitivům z kavárny stačí jen urážky
    • On není vyhranění vůči EU ale vůči krokům EU úředníků v tom je rozdíl. On je jinak v zásadě pro EU. Jinak přesně z důvodů které zmiňujete ho budu volit i já.
      • jiné volby soudný člověk nemá
        • KIMCID
          I já volím M.Z.
  • Ta fotka je nějaká moc stará. Dnes vypadá Becherovič mnohem víc sešle. No jo, "staří dobří známí."
  • Správní žalobu související s přihláškou do prezidentských voleb může podat jen kandidát, kterého ministerstvo vnitra do voleb nezaregistrovalo. Soudně nelze zpochybnit to, že byl úspěšně zaregistrován někdo jiný. Řekl to náměstek ministra vnitra Petr Mlsna.
  • Topolánek prý má problém s kandidaturou na prezidenta.
    Zajímalo by mne jak kontrolují podpisy když lidé dají svůj podpis několika kandidátům.
    Podpis mohu dát pouze jednomu a ne několika najednou.
    Při volbách mohu volit taky jenom jednou.
  • Kdyby nebylo toho "taliánsk-mafiánského" tiscali,tak ten hlupák jéglovic bude bez obživy. *16* *16*
  • A já doufám že Tomáš Hradílek tu hladovku vydrží a ukáže nám jaký je charakter. *1* *1* *1*
  • havloidi se opět snaží způsobem sobě vlastním, tedy lží a pomluvou, dostat na Hrad svého kandidáta veksláka nebo jedno želé.
    Opravdu zůstává rozum stát z toho, kam až jsou schopni zajít...
    • Chápu, že člen Basmea by rád viděl na hradě i další volební období "bývalého" komunistu a konfidenta StB, křiváka, Putlerova kolaboranta, psychopata, sprosťáka ze IV. cenové MANa.
      • Na víc nemáš howno?
  • Jaký jezevec z Vysočiny? Ožralec z Kolína, to by sedělo líp.
    • viď, holčičko ? :-)
  • KIMCID
    MZ dostal naší republiku do spolku NATO tak že volím jeho.
    Navíc je pro EU což je jeho velké plus.
    V tomto rozhovoru o tom hovořil:
    https://www.youtube.com/watch?v=10XlA-jp89U&t=17s
  • Víte co je google? https://www.youtube.com/watch?v=SY2IIU_xe8c

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit