Přejít na výpis diskuzí

Vyhoďte ji z kola ven!

16.5.2018 20:07
Václav Štefan 44 příspěvků

Na Karlu Šlechtovou se nyní sype kritika ze všech stran, poslední ránu jí momentálně zasadily Lidové noviny. Snaží se Andrej Babiš přes média spadající do jeho svěřenského fondu zbavit nepohodlné ministryně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • V naší republice je zkáza to, že tady ten opilec z Hradu drží u moci toho čobola. Agent čobol at táhne na Slovensko, kam patří. Ten trouba z Hradu na vysočinu objímat stromy s Becherovkou v kapse.
 • Ženský nemají co dělat v politice,že pane Kalousek))
 • když byla ve funkci drze se plazila na závodech v Brně po závodníkovi. Neopomenula dát najevo, že je ministrní.Ještě minulý týden si vyfotila čokla na památníku osvobození mezi věnci. Nyní vylezlo že si na letišti tato šmudla hraje na VIP. A jako třešničku - ještě vyskakuje! Drzost hospodyněk nezná mezí.
  • Neurazej hospodynky...!!!
   Do tech ma tato ''odbornice'' daleko...
 • Tragédka horší jak zoufalec Stropnický!
 • Šlechtová se prezentuje jako mix specifické neotesanosti a konformity v intencích eurohujerské politické korektnosti. Navíc se Šlechtová dopustila několika faux pas. Příčiny poklesu obliby by měla Šlechtová hledat především u sebe. Trochu víc sebereflexe a přirozené pokory by jí jen prospělo.
 • Teď pomlouváte tyto dámy ale přitom volba přišla od vás. Je třeba vykopat toho slovenského čobola at je klid. Hlavně at si vezme ssebou toho lháře z Hradu.
 • Asi ještě pár let potrvá, než slečna Šlechtová dospěje. Je rázná, akční, ale ne v tom, v čem by měla být. Ten hloupý nápad s psím "selfíčkem", mne utvrzuje v názoru, že právě prochází obdobím, kdy asi dozraje v ženu. Možná je vzdělaná, možná dobře rozumí ekonomii, ale to ještě neznamená, že rozumí všemu. To by se přiřadila k armádám "brouků Pytlíků" , kterých máme na ministerstvech, v Senátu, Parlamentu...
  Nemyslím to přímo na ni, ale nejhorší v armádě,(možná i jinde), je hyperaktivní B.L.B. Něco jako kadet Biegler ve Švejkovi.
  A ta tatuáž? Dříve to byla výsada jen kriminálníků. Trochu to nechápu.
  • ??? Kde se tyto nány berou, Kočí, Peak, Jacqes - Žak, Šlechtová, vždyť to není normální, to jejich chování.
   • Tyto by měli mít mandát politicky reprezentovat voliče pouze na schůzkách v Bohnicích a Dobřanech
   • !!! Jednu líheň jsem dohledal - kde se berou. https://hledani.tiscali.cz/?q=aktivistka+Kate%C5%99ina+Krej%C4%8Dov%C3%A1+&cx=006688160405527839966%3Ayhpefuwybre&cof=FORID%3A11&ie=utf-8&oe=utf-8&lr=lang_cs
   • Kam sám čert nemůže, tam nastrčí babu. *16* *1*
   • I ty šovinisto , kde se berou ty nanáci?Babiš,Zeman,Kalousek,Langr,Herman sakra to by moh člověk pokračovat do nekonečna.Prostě na tý zemi nějak vymřeli normální vůdčí osobnosti,takovej duel Clintonová Trump to byla taky síla,jedině v Rosii maj rozhodnuto neb tam kdo se přes místní mafiánskýkomunistickofašistický režim protluče tak je prezident na do smrti i kdyby nechtěl *1* *1* *1* *1*
 • to se ti povedlo. Sláma ti leze z holinek, smrdíš hnojem od prasat ale na sprostotě ti to neubírá. A právě místo takových pacholků je v kafilerii. Už aby tě tam vyvezli.
  • nerozčilujte se, my novorosijci brzy s kulaky a reakcionáři zatočíme po našem *10*
   YEAH !!!
 • Každý je tady kritizován. Co ten dobytek Babiš. A taky agent Zeman? Zeman drží ochranou ruku nad Babišem, aby mohl rozkrást republiku. Už aby natáhl bačkory.
  • Becherovič musí držet nad Burešem ochranou ruku. Bureš leccos ví z doby kdy spolu StBákovali a možná má i kopii Becherovičovy složky hlášení tak jako v Kremlu.
 • Bohužel celé hnutí tohoto čobolského podvodníka je založeno na loajalitě která má opodstatnění ve firmě ale ne v politice ,díky tomu co Babiš dělá je tam kde je a rozhodně není dobře že zatočí s každým kdo se mu postaví nebo znelíbí(to může dělat v soukromé firmě ale v takové která nevyžírá dotace, ale je skutečně zisková na základě výsledku zaměstnanců a majitele.)
  Co se týče sebestředné soudružky Šlechtové tak ta má jít okamžitě od válu neb má ráda svého psa a pak až to ostatní,bohužel nejde od válu kvůli čoklovi ale protože se zvedá negativní ohlas ,kde je konec sudruhu Pilnému a sekačkám s 90let starými řidiči ?Lidi si bohužel neuvědomujou že od válu má jít sám soudruh Babiš co by organizátor.Jinak třeba taková pararela s Macronem jenž má místo dětí psa a za manželku "věkově matku"by taky byla na místě.
  Jo jak dopadají říše kde roupama neví co dělat a lidi mají radši zvířata než ostatní lidi,plodí se málo dětí a nedokážou se ubránit nájezdníkům a začínají postupně obsazovat pracovní pozice přistěhovalci na úkor kvality-taková krize řemesel a morálky.
  S pozdravem šovinista rasista - prostě role ženy ve společnosti je jiná než muže a já chci žít s lidmi co mluví stejným jazykem a mají stejnou kulturu a hlavně mají potomky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit