Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to byste se divili kolik v Británii jezdí německých Škodovek
    • Táhni do plynu ruský zloději jmen a nicků
    • už jsi se někdy líbal s chlapem ?
  • Včera v den narozenin nejmocnějšího muže planety, pana Putina, v ňůjorku vyvěsili obrovský portrét tohoto vynikajícího muže!!!
    I v amrdólii je pan Vladimir Vladimirovič velice populární, ne jako jejich vopičák!!!
    https://www.amazon.com/BigMouth-Inc-Funny-Toilet-Paper/dp/B003EN9S58





    YEAH !!!
    • To chceš aby byl Putin prezident zeměkoule a nebo aby se stal Českým prezidentem.
      • mě stačí když bude doma pevně v rukou držet rusko a bude protiváhou američanům co všude strkají své vojáčky
    • podle mě, ani v USA není chlapa který by se s ním nechtěl vyspat
      • souhlas






        PCHE !!!
        • já bych dal i Lavrova *14*
          • souhlas

            vivat Putin
    • ta bolševická sebranka je i v USA, co se dá dělat *13*
  • Prohlášení ministra zahraničí USA Johna Kerryho o nutnosti podniknout vyšetřování „vojenských zločinů RF“ v Sýrii je vyhrocováním situace; žonglování takovými termíny je nebezpečné, protože o vojenských zločinech je čas hovořit ve vztahu k Američanům, prohlásila oficiální mluvčí ruského Ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.

    „Kerryho prohlášení je propaganda. Za touto terminologií stojí velice závažné právní následky a myslím si, že Kerry použil všechny tyto termíny s cílem vyhrotit situaci. Pokud řeč jde o vojenské zločiny, tak by američtí představitelé měli v první řadě začít s Irákem, pak přejít na Libyi a poté určitě na Jemen — ujasnit si co se děje tam. Chci říct, že žonglování s takovými slovy je velmi nebezpečné, protože američtí představitelé mají doopravdy za zády vojenské zločiny," řekla diplomatka v rozhovoru pro televizi „Dožď". Rovněž dodala, že „americká strana prostě nedokázala splnit dohodu o příměří" v Sýrii. „Oni nám sami řekli, že nemají prostředky, jak ovlivnit opozici," uzavřela oficiální představitelka Ministerstva zahraničí Ruska.
  • přežrala jsem se těch vložek, ale už je vše v pořádku
    https://www.amazon.com/BigMouth-Inc-Funny-Toilet-Paper/dp/B003EN9S58
  • IS pomalu dodělává, odstřižen od zdrojů a ropných vrtů. Díky Rusko. *14*
    • přestaň tu lidem krást jména a nicky ty ruský BTw haajzle.
      Ruský terorista oblasti kde je IS vůbec nebombarduje ty ruský žvanile. vraždí jen civilisty a domácí asadovu opozici která s IS nemá nic spúolečného.
  • Smradlaví amrdólové dodali IS terénní Toyoty a snažili se to hodit na Japonce!!!
    Teď mají v plánu vyzbrojit teroristy protileteckými raketami!!!
    Jó holt amrdólskej vraždící dobytek!!!






    PCHE !!!
  • Ta amerika kam vleze od druhé světové tam vyhrává:


    https://www.novinky.cz/zahranicni/416766-afghanistan-15-let-pote-taliban-sili.html
  • dříve nebyly vložky, proto si jich dnes užívám, k obědu jsem z nich měla salát, mňam!
    • BTW, myslíš komunistický tatarák ?
  • Rusko se rozhodlo umístit v Sýrii komplexy S-300 po úniku informací o plánech USA bombardovat raketami s plochou dráhou letu syrská letiště, řekla oficiální mluvčí MZV RF Maria Zacharovová.

    „S-400 tam jsou už dávno, všichni to brali normálně a nikdo neříkal, že je to show. Jsou tam už dlouho a myslím, že to všichni věděli. S-300 byly tam přesunuty poté, co se objevily úniky od odborníků, blízkých americkým vládnoucím kruhům, šly jeden za druhým a jejich základem bylo, že budou bombardovány syrská letiště raketami s plochou dráhou letu", řekla ve vysílání televizního kanálu Dožď. Mluvčí dodala, že „vzhledem k tomu, že se tam nachází naše technika, koná se tam letecká operace a nikdo neví, kam poletí ta raketa, a někdy dokonce samotní Američané, vzhledem k tomu, že v Dajr az-Zauru došlo k chybě, také nevědí, kam poletí jejich rakety, se tam přemístily komplexy S-300".
  • byla jsem se vykakat a dobrýýý:
    http://unsavoryagents.com/wp-content/uploads/2014/09/obamaMouth1.jpg
    • Ruský zloději nicků táhni do plynu! Rauy ty zloději a podčlověku
      • Simonko co Rus to lhář, kdo lže ten i krade. Přej jim hloupost, kterou mají tu jim nikdo nevezme, naopak hloupost dostává křídla a proto se Rusové vznáší ve svých železných ptácích nad Sýrií a bombardují i poušť když se náhodou netrefí do nějaké nemocnice nebo humanitární pomoci.
        • čtu a vidim američan

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit