Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Jojo, letos jsem se na začátek sezony taky těšil. Sice jsem řešil hned na začátku drobné problémy, ale koupil jsem nová řidítka a příslušenství k nim a zase si to brázdím na silnicích. Ale nutno dodat, že jsem hodně opatrný motorkář. Mám takového chopera, mazlíka, se kterým jezdím tak maximálně kolem té devadesátky, na dálnice prakticky nejezdím a spíš se jenom kochám krajinou a užívám si ten pocit. 

  • Pokud tomu dobře rozumím (nenechávám se unést výkřiky příspěvků v písemné formě na danný text)

    Ano motocykl je symbol svobody pohybu, jako dříve kůň.

    Je hrozné , jak drahé ojeté za svým zenitem životnosti , jsou karburátorové motocykly .

    Od roku 2019 i 50 ccm má vstřikování, k ceně nového nutné přičíst až 9 000 Kč za  3 nebo 4

    garanční prohlídky (někteří tvrdí, že netřeba ?) . Značek (obchodních) mnoho a servis ?

    (Dnes se neopraví v garáži na koleně jako v dobách Stadionů,ČZ, Jawy,Babet)

    A NEBO SI TU DISKUSI "ZNEHODNOCUJÍ" TI CO ČEKAJÍ REAKCE V NAŠTVANÉ ROVINĚ

    (všeobecně na každé téma)

  • Mladá zdravotní sestra z Česka, velmi ostře kritizuje americký zdravotní systém: „Je to ostuda. Tolik lidí zde nemá zdravotní pojištění a na druhé straně někteří Američané mají zajištěnou péči po celých 24 hodin“. Stojí to ale 25 tisíc dolarů ročně (625 tisíc korun), a to v této sumě nejsou započítané náklady na zdravotní pojištění a vlastní účty za lékařské úkony. Mladou zdravotní sestru rozčiluje i skutečnost, že bankéři z Wall Street si mohou nechat udělat testy na koronavirus ve svých vilách, kde tráví karanténu a kam za nimi dorazí tým na odebrání vzorků. „Pro valnou většinu Američanů jsou testy stále velmi vzácné,“

  • Milý Občane, mě osobně je nějaká prověrka nějakého podržkufříka naprosto jedno. Mám jiné starosti. 

  • Kterou z 23 myslíš?

  • On snad ten Mynář už má prověrku?

  • Mluvím o novinářích, kteří vymýšlejí z nudy pitomosti a šup - zase se kádruje. Zvyk je asi Železná košile. 

  • Mynář, to je ten "bývalý" soudruh a konfident StB, který nemá prověrku? A přesto si ho ten "rádoby nejvyšší" vybral a drží si ho tam. Holt, svůj k svému.

  • Na Tiscali už začala také okurková sezona. Není co psát.....Ale v rádiu je to stejné.

    Novináři zlenivěli. Od rána slyším už po 67 o Mynářově zabíjačce prasete....Bude se tím zabývat prezident!!! Kolik takových zabíjaček je v ČR denně? 

    Sladké Česko - takové zprávy by si přála každá země. Jo a ve Vyškově se narodili kočce koťata. Taky info dne.....😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit