Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je zajímavé a to jsem se divil že veřejnoprávní televize/já ji říkám tel.jerevan/uveřejnila v hlavních správách rachot ve ŠVÉDSKU,podpalování aut,rabování obchodů a to zrovna,kdy ten pomatený TRUMF,komentoval bordel ve ŠVÉDSKU a světové komunikační prostředky troubí že kecá.Tak kdo má pravdu.Teď se připravte na 3 miliony cestovatelů z IRÁKU,LIBIE,SIRIE,jak dnes referovala německá tajná služba.A ta snad nekecá.Ahoj
  • Přesný komentář reality. Ale zase se není co divit, že Trumpova administrativa vyprodukuje těch fake-news řádově víc než pan Zeman, když má Trump ve svém týmu snad bývalého šéfredaktora, nebo vlastníka, serveru Breitbart, což je hlavní americké "médium" šířící Fake news, stejně jako v ČR jsou v tomto směru nejlepší Parlamentní listy.
  • Trumpovi asi nekdo z CR pise scenar.
  • Českého europoslance Jaromíra Štětinu stíhá ázerbájdžánská justice. Tamní soud na něj vydal mezinárodní zatykač.To je dobrá zpráva pro české občany.
  • Víte co je Google? https://www.youtube.com/watch?v=SY2IIU_xe8c
  • Na té fotce je dobře vidět, že jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá *14*
  • Tohle už je článek v rytmu sluníčkářské propagandy.V tom trorismu ve Švédsku se mohl splést nejvýš o jeden den. Ale podstatné je ,ne , co kdo napíše, ale kdo co nenapíše. A v tom jsou naše media jedničky.Bohudík si to dnes najdeme jinde a můžeme srovnávat. Potom to pro naši propagandu dopadá dost bídně.Snad se to projeví i ve volbách.
  • Požádal bych pana redaktora , aby přestal zneužívat svého postavení a nevucoval nám svůj názor. Valná většina lidí souhlasí s Trumpem a Zemanem .Což dokládájí volby. Proto je předpojatý článek pohou provokací. Názory ostatních respektuji , Reportér má nastínit téma a né předem hodnotit. Za to není placený -nebo snad Ano???? *8*
    • Vážený čtenáři,

      jak jste si jistě všiml, článek je označený jako komentář, jehož primárním cílem je nastínit autorův názor. Nikdo vám tedy nic nevnucuje.

      S pozdravem,
      redakce Tiscali.cz
      • dříve, než mi můj příspěvek zablokujete a mě udělíte další ban, protože si ho za slušně položenou otázku zjevně zasloužím, osvětlete nám prosím, jaký je zde rozdíl mezi zprávou, komentářem a magazínem, když jsou neověřené informace, pomluvy a lži obsaženy ve všech stejně? Toto totiž býval kdysi zpravodajský server...
  • Milý autore, neznáš pořádně ani ten vtip z Radia Jerevan. Ta odpověď je správně tato: "Ano, roste, ale ne ta vysoká, nýbrž tak daleko od sebe."
    Až si doplníš základní věci, tak zkus kritizovat nejlepšího prezidenta USA od doby Ronalda Reagana... Bohužel pravda je, že většina Američanů má velmi slabé encyklopedické znalosti o "zbytku světa", a tomu se nevymykají ani prezidenti USA, ale za to může jednak poměrně velká americká zahleděnost do sebe, a za druhé velmi nízká úroveň amerického základního veřejného školství, s tím ovšem my tady nic neuděláme (zatím se jen velmi úspěšně pokoušíme je dohnat a předehnat snižováním úrovně našeho veřejného školství v posledních 20 letech)
  • a napadlo mě jediné slovo - Jégl.

    A teď dostanu ban, protože jsem napadl a urazil autora článku příspěvkem, který není k tématu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit