Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slyšela jsem, že se šperky vyrábí z různých věcí, ale že i z mateřského mléka, tak o tom jsem ještě neslyšela :-D . Já kojím půl ročního syna a mléka mám hodně, ale šperk si z něj asi dělat nebudu :-D . Zůstanu věrná stříbrným šperkům , které jsou kvalitní a dlouho vydrží.

  • Od_Kacky

    www.odkackyspribehem.cz

  • Inovace, novoty. Ještě to chce nějakou schopnou ženu, která bude šperky dělat s mužského sperma! To bude unikát. Alespoň to nemusí polykat.

  • mun.go

    Ono to není tak úplně 100% mateřské mléko - jsou tam konzervanty a umělá pryskyřice (o podílu jednotlivých složek výtvarnice nemluví) a jako každá organická hmota to dlouho nevydrží a zmatní - jako třeba perly a jantar.

    Navíc nejde o žádnou novinku - již od roku 1899 se vyrábí galalit / galalith z kaseinu (mléčný protein). Používá se na hřebeny, knoflíky a bižuterii. 

  • Jinou odpověď jsem od vás Toníčku ani nečekal... Ale zapoměl jste si dát paleček, tak vám jeden přiděluji, ať je v plínách mokro...😉

  • Když jeden ví, že existují matky, které z nejrůznějších příčin kojit nemohou,

    že existují banky mateřského mléka, tak podobné počínání se mu zdá býti

    poněkuď chucpe...

    • Ale Toníčku, co která matka udělá s 10 mililitry vlastního mléka je přece jen její věc a vaše zbytečná starost. Hlavně si dát paleček jak jsou spokojenej s vlastní moudrostí...

      • T ý ý ý     v o e . . .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit