Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přepočítat podpisy,ale pod nezávislou kontrolou.
    • no by stačilo je fakticky zkontrolovat. Za ten týden co jsou tahanice už to mohlo být hotové. Dělat kontrolu podle údajného vzorku je podpásovka. Ať mi neříkají, že se to nedá. Leda by měli za těch 20 let v evidenci bor . del jako v evidenci aut. Ale to je jejich problém. vzorku x
      Mavíc i tak , potřebují jasně odstranit ty, co jim nejdou do krámu. *12*
      • Okamura má jednu chybu NEBYL KOMUNISTA
  • Pokud nebude Okamura připuštěn k volbám je to popření pseudodemkracie co tu máme.
    Jinak se spíše bojuje zákulisní špinavej boj ale Okamura je moc vážnej protivník pro mazánka kmotrů Fischera. Nemaj na něj žádnou špínu ani skandál a tak ho musej dosta ven.
    Je to prasárna. Lidem se dala tzv. svobodná volba prezidenta ale vše je to jen další komedie a Fishera tlačí na trůn média a gauneři s milionama ze špinavejch kšeftů v pozadí.
    Ptám se jen proč to trpíme? občanskou neposlušnost a zastavení práce. Ale všichni.
    to je jediná cesta jak poslat k čertu tuto polistopadovou sebranku.
    • Nas-x-rat chlapče jaká občanská neposlušnost, komu chceš co diktovat? Fischera rozhodně nemusím, ale pokud by stáli ti dva proti sobě tak rozhodně radši jeho než toho - píp, píp, píp - šikmooka. To jste už úplně zblbli z těch jeho líbivých, nesplnitelných a nesmyslných blábolů? Vždyt to je od prvního pohledu a první věty jen populistický žvástal, nic jiného.
      • Lepší než kariérista z ksč dnes přestrojený demokrat sponzorovaný zdejšíma mafiema Fischer. Tobě diktovat nic rozhodně nebudu trubko. jsi zřejmě v tomto rozkradeném chlévě naprosto spokojený. Fajn ale já chci změnu a novej vítr co se nebojí novejch nápadů a rozhodně nejsem jediný. Okamura je změna.
  • Nepoznal jsem v naší zemi doposud chytřejšího chlapa v politice než Tomio Okamuru. Takže držím palce Tomio! Je to pro mě jediný kandidát!
    • ... přesně tak, toto není téma pro Pištu Žigu a podobné ometáky :))))
  • rozkaz zněl jasně, muž s koženou brašnou nesmí projít
  • Který pako z Tiscali dává za článek profily osob z článku ???
    Ví vůbec o jakém Vladimíru Dlouhém je v článku řeč ? *16*
    Pracujte konečně profesionálně !!!!!!!! *16* *16*
    • Prosím tě, co chceš po pravičáckých odbornících. Jsou rádi, že rýžují a lidi jsou jim jen na obtíž.
  • Okamura dobře dělá, trojkalice se ho bojí proto se ho snaží za pomoci smetáka Kubiceho vyškrtnout. *16*
    • Okamura dělá dobře, ale nikdo se ho nebojí.
      • ... divíš se, že nikdo nereaguje, tupane?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit