Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejdokonalejší službou v boji proti protivníkovi je "MOSAD", a to je ta první služba, a prý mají ještě další a ruská NKVD a nebo so dnes mají?, ti na vás a z vysoka ..... Oni totiž na vás mají, vy na ně ne.
  • Just, nevlastní brácha Jégla
  • od těch dob co do sportu tahají politiku mě už vrcholový sport nezajímá, na olympiádu se dívat nebudu,našim feťákům fandit taky nebudu, jednoduchá gabča a zerzavý lhář šlezingr, už moje babička mě říkávala, nikdy nevěř zerzavým lidem, jsou falešní
  • Konečně dal někdo těm rusáckým nadutým držkám alespoň trochu za vyučenou.
    Úplně vidím v barvách toho komoušského skřetského z.m.r.d.a putina jak s ní cloume bezmoc.
    Jen dál a hustší kapky. Konečně si musí ta vychodostepní rusácká svoloč uvědomit že není pupkem světa.
    Ale určitě by se měl rusácký vlastizrádce zasviňující v současné době pražský hrad minimálně připlazit do rusáckého pelešince v Korunovační a dle svého servilního žvástavého zvyku vyzvracet za omluvu a odsouzení činu tolik ubližovanému bolševickému paktu.
  • Chování lidí se musí řídit určitými morálními pravidly, jinak by se z lidí stala zvířátka. Ale i ta zvířata ve svém chování zachovávají určitá pravidla. Jenomže mnoha Rusákům je vlastní nadudost, domýšlivost, pocit, že je "Übermensch" (nadčlověk). A jak hlásal ten jejich vrah carských dětí Uljanov "k dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky".
    Myslím, že to rozhodnutí je správné. Na takovou svoloč patří jedině pořádný klacek, vyprášit kožich a zahnat zpátky do stepi. A teprve až se naučí chovat tak je pustit mezi lidi.
    • a kdo určí ty morální pravidla? Ten kdo chlastá, hulí, a ku*ví se s jinejma, zatímco mu doma umírá manželka? Nebo ten co ve jménu demokracie válčí a okupuje třetinu planety? Nebo snad ten kdo plácá celý dny na netu a svaluje vinu za svůj zpackaný život na komunisty a podněcuje nenávist vůči jednotlivci či skupině?
    • A že se jimi neřídíš ty?
      Urážíš jiné národy.
      Hlavu státu.
      Voliče.
      Diskutéry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit