Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    mě nějak uniká že člověk co za tím je nejvíc tak toho se to netýká .a člověk co to po něm zdědil jde k soudu?
  • Už jste to někdo viděl, aby nějaká poslanecká komise někdy něco vyšetřila? *6* *6* *6*
    To já teda ne. *1* *1* *1* *1*
  • ostapkotab
    přeci ta zkurv€na *12* *12* nepotopi sama sebe
  • ...neprojednali vytvoření komise...copak, že by se báli, že komise "něco" vyšetří?
  • Budete mít levnější plínky a knihu,eštébák tuší,že se z jeho reforem všichniposerete!
    • ostapkotab
      jakou knihu,v@le ??? *16* *1*
      • Jó a neříkej mi bratře.
      • Havlovy spisy budou ve snížené sazbě DPH,budeš si moci koupit celej set a vzdělávat se v pravdě a lásce *14*abys byl........ *11*
  • Babiš je ještě horší než Kalousek a krysák a nejlepší je ta jeho náměstkyně tupá jak Benda Němcová a Bendl dohromady.V televizi čumí jak tele a koktá,co tam leze nádhera hodila by se do výlohy ve Smečkách?Slovenskej chytrák vševěd áááno co se dodnes nenaučil česky už lape po dechu,protože nemá žádné téma jak zemi pomoct.
  • Áno,musíme jen zvyšovat daně a všechno pořádně zdražit,aby obyčejní lidé zaplatili to co se za 25 let rozkradlo!
  • Poslanci ČR zamítli návrh zákona o referendu o zrušení zákona o majetkovém vyrovnání s církvemi. Ods pro 11,TOPpro 20,KDU pro 14,ÁNO pro 39,ČSSD pro 1!Áno je opravdu,ale opravdu levicová strana stejně jako ČSSD *16*
  • V takovym Pekingu, tam by jim dali komisi.
  • Prase čák jménem czech republic nic víc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit