Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě zajímá jen jedno. Jak dva rusáci vlezou do skladu výbušnin a dají tam do krabice bobu. Když víte kdo, tak taky musíte vědět kdy a jak. Jinak na polozprávy českejch čučkařů z vysoka se.u.

    • Podle všeho ty dva z GRU jsou zároveň i ty dva zmizelí zaměstnanci :D.

      Ale hlavně že den před výbuchem dostali nečekaně volno brigádníci. To nesmrdí od hlavy ředitele firmy. :D

  • Nikdy nebudeme vědět, jak to ve skutečnosti bylo. Důležité je, že to splnilo účel. 


    Demontovat vztahy s nepohodlným Ruskem a vyrobit v Evropě dalšího nepřítele, který zdůvodní třeba nové vojenské americké základny nebo rozmístění zbraní USA na našem území. 

    Buďme si jistí, že do dvou let takové projekty přijdou. 

    V této situaci se jistě najde mnoho takových, kteří takové kroky v této hysterii podpoří. 

    • Jsi bolševický poseroutka.

      Vytvářet nepřítele, Ježiši Kriste tyhle keci rudých přizdisráčů vystřižených jako z dob normalizace jsou k smíchu.

      Vaše doba skončila.

      • Skončila tvoje doba,  chcíplotino ...ha...ha...

      • Především jsem napsal "vyrobit" ne "vytvořit," ale nějak Vám to z VUMLu utkvělo v paměti. 

        Pokud něčí doba skončila, tak to při svém věku nejspíš nebudu já, protože jsem normalizaci zažil v jejím konci v dětském věku. 

        Na rozdíl od Vás, žlučovitých starců, kteří nejsou schopní vnímat realitu dneška a plácají se jenom v minulosti. 

      • Hlavně že věříš bejvale StB čili BIS a Babišovi 🤣🤣

  • KIMCIDE - ti dva...😀

    Jinak - druhá věta -souhlasím...

  • už to tu jednou bylo a místní to vědí moc dobře.

    nejprve požár

    pak teprve první výbuch

    asi nepotřebovali speciání výbušné zařízení, rusům stačí sirky

    • Ta druhá verze je ale pravděpodobnější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit