Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jste z těch cizích řečí tak zb lblí, že ani nevíte o čem mluvíte jo a taky ani většina těch novodobých pitomců- ekonomů. přeloženo do češtiny ekonom.. ekonomický je hospodář.. hospodářský... bohužel většina novodobých ekonomů stejně jako většina kecálistů na téma ekonomie ví o hospodaření starou belu,,, znají a ve škole je učili jenmo půjčovat si půjčovat si a půjčovat si...
  • Ekonomové ať už jdou konečně někam do hajzlu. Čím jich je víc,tím vše jde rychlejc do p..ele.
  • Velky ho.no skudli. Kde nic neni ani smrt nebere. Nazrat se clovek musi, zatopit si, svitit, umyt se atd. taky ale po tom vsem mu zbyva mene a mene.
    • spíš nic
  • Tak Šichtařová je ekonomka... A jako ekonomka radí, aby se nekupovalo, ale šetřilo? Hm...jasně: pro tyhle "ekonomy" je přece hlavní pravidlo: " Kde se zastaví oběh peněz, tam ekonomika vzkvétá!" Božemůj...
    • ten článek je blbě postavený, nebo spíš schválně tak udělaný aby víc šokoval. Pointa je v tom aby lidi neutráceli na dluh! o nic víc tam nejde. A všechno rozházet a nenechat si nic na potom je taky pěkná blbost.
  • Na co nemáš, to nepotřebuješ, říkala už i moje prabába.
    Chodil jsem jako študák na brigády na žně, na chmel, na stavby - když srovnám kolik lidí muselo tehdy dělat stejnou práci jakou teď zvládne jeden člověk pomocí nejnovější techniky, říkám si co melou ti politici o stárnutí populace - dnes musí jeden člověk bez problémů uživit padesátkrát víc důchodců, dětí, nemocných a dalších než před padesáti lety. To by ale nemohla horní elita mlaskat, v tom je problém.
    • Dědku máš naprostou pravdu až budu premiér vezmu tě za poradce.
      Všiml jsi si, že poslední dobou premiéři jsou z Moravy?
      Tato elita nám teď vládne.
      • Kléma Gottwald byl taky z Moravy - a jak byl dobrej a oblíbenej!
    • v množství potravin není problém, ale ten s tou technikou to už nemíní dělat za 10kč za hodinu a ty stroje sem nespadly z nebes, někdo je musel zaplatit a někdo vyrobit, vymyslet, navrhnout, spočítat, vytvořit na něj materiál, vytěžit zdroje ...
    • Dobře píšeš, dědku. Já taky chodil na akce Z za 10,-Kč/hod. Elita se drží za ruce a společně mlaská. Ale současně si pod sebou řeže větev, stejně jako komunisti v 89. Oni si neuvědomují tu nerovnováhu, kterou si vůči většině ruku v ruce vytvořili. Vše se děje ve všech souvislostech, čím větší nerovnováha, tím spíše se váhy překlopí na druhou stranu. A začne podobný proces, jen se vystřídaj lidi. Vše je důsledkem lidského ega. To je problém člověka i celé společnosti, civilizace. Civilizace stojí před okrajem propasti, ale "na lodi se stále hraje". Copak to nikdo v globálu není schopen vidět? K čemu nám jsou slepí politici? Kčemu je nám EU, když se to i pod jejím velením ubéře dolů do propasti? K čemu je nám OSN? Tahle loď už je přeplněná, musí se s tím něco dělat a to množství lidí, které chce pořád víc, to je neštěstí pro celou zem. Zdroje už většinou končí, do sta let už tu nic, co by stálo za řeč, nebude. Z čeho budou ty miliardy lidí žít? A proč bohatí hamouní a nedělají taky něco pro lepší civilizaci příštích století? Když se s tim nehne, lidi se začnou vybíjet sami! Z měst se stanou bašty těch nejhorších. Tak si, páni politici, představujete naši zemi? To není sen, to je realita budoucnosti.
  • Je třeba naučit se správně hospodařit; není přece nutné, mít každý rok nový telefon, každé tři roky novou televizi atd. atd. Jídlo drahé není. Jen si někteří spočítejte, kolik utratíte za chlast a cigarety. A utratit stovku za léky - to je pak nadávání...
    • asi nechodíte nakupovat potraviny. já teda musím říct, že zatímco výplata stagnuje pět let, jsou potraviny, které jsou o 100 % dražší, některé potraviny jdou po korunkách nahoru neustále, to co dřív byla drahá cena je dnes cena akční.
      tedy šetřit se dá, pokud je z čeho, domnívala jsem se, že doba mých babiček, kdy mluvily o masu v neděli a chlebu s polévkou jako jídlu ve všední den, jsou minulostí, která se nevrátí, bohužel se nemohu ubránit pocitu, že ta doba pro mnoho z nás je tady
      platba za léky je proti dobrým mravům
      zdražte cigarety i alkohol - nemám s tím problém, ale to se nechce, lépe je zdražit základní potřeby, to platí všichni "tažní" i "chovní"
    • nejdrive nauc mamlasy ve vlade, na uradech atd... aby aspon nekradli a potom tu zvastej neco o setreni!
    • no a my co neumíme hospodařit tak se to konečně budeme nuceni naučit já bych zakázala reklamy na ty půjčky ať už jdou do p....... *16*
      • Všechno zlé je k něčemu dobré - se říká. A naučit se hospodařit není na závadu. V době, kdy stát prosperoval se nic nenašetřilo, proto teď máme kulový!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit