Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mně děsí jen lidská blbost a té v bruselu nejni onic méně než v hlavách teroristů oběma ta blbost z hlav přetéká
  • Spojené státy jsou někde jinde, co se týče držení zbraní a to jak v počtu držitelů tak i možnosti získat zbraň...ostatně v některých U.S státech jsou zbraně k prodeji v supermarketech, sportovních potřebách a nemají tak přísné zákony...Stát mě ochrání kdykoliv a kdekoliv ??? Raději budu mít možnost se primitivně bránit sám, než být primitivně někde podřezán...Mít strach z toho, že soused vlastní zbraň ? Mám stejný strach, že soused si pořídí propan.láhev a tu dá na hořák nebo že pustí plyn...To, že někdo vlastní víc zbraní automaticky znamená že je nebezpečnější oproti držiteli jedné zbraně ??...Nevím, ale každý legální držitel zbraně je proškolen, zapsán u policie, složil zkoušky a má potvrzení od doktora atd...taky ví, že použití zbraně je krajní řešení, často stačí jen zbraň "ukázat", je možno použít gumové střelivo...atd...atd...atd...
  • Větší zhovadilost jsem dlouho nečetl. Teroristé mají bezpočet jiných způsobů jak zabít desítky lidí. Nechají vykolejit vlak. Otráví nějaký zdroj vody nebo potraviny. Najedou náklaďákem do davu lidí. Použijí elektřinu, výbušniny, atd. To pak zruší jízdu vlakem, zakážou auta, vysoké napětí. Až pak jednou jebne nějakému policistovi a otočí zbraň proti lidem, tak zruší policii? Myslím, že máme zákony na držení a nošení zbraní dost dobré a léty osvědčené, nevidím důvod na nich cokoli měnit. Myslím, že i policie je raději, pokud lidé své zbraně registrují, stříli na střelnicích a k tomu určených místech, místo toho aby tady byl nekontrolovatelný divoký západ!
  • a to ti slo z prd.le tohle moudro
  • Určitě, zase plky z nosu.Klidně ať se zpřísní podmínky pro vydání zbraně(psychotesty apod.), ale zákaz je totální zhovadilost.Jestli mě armáda ochrání jako pomahači a chrániči, tak radši neponechám nic náhodě.Zabavené zbraně by zcela jistě skončily v pařátech nějakého pana podnikatele, ten by je šikovně přeprodal a ejhle by nám s nimi přicestovali migranti zpět, celý kruh by se uzavřel.V USA je to povolené ústavou,Švýcarsko má domobranu a nás tu budou omezovat?
    Navíc spousta lidí se zbrojákama střílí lépe než policie, stačí když si půjdete zastřílet na střelnici a uvidíte jak se věci mají.Též není pravda, že se zbraní můžete bez jakéhokoliv omezení promenádovat mezi lidmi, i toto má své pravidla.Pro rejpaly- zbrojní pas nemám !!!
  • To určitě pomůže. Ti magoři se opásají třaskavinami a pak to na sobě odpálí. Zato přece dostanou v ráji sedmdesát panen. Nebo někde nechají kufr třaskavina a když je kolem hodně lidí tak to na dálku odpálí.
  • Když má někdo zálibu ve střílení a ve střílečkách tak to samo o sobě říká, že s tím člověkem není něco v pořádku.
    • kdyz tu problematiku neovladas nereaguj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit