Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Co dělá Zeman? Zeman jednou prohlásil, že s teroristama se nevyjednává. Co udělala Čína je teroristický útok na celou planetu. Nevyjednávat, ale jednat. 

 • Aleš Rozehnal je totální hlupák, který si jen ohřívá svou antibabišovskou polívčičku v situaci, která je celosvětově děsivá!  Je smutné sledovat, jak z žurnalistiky mizí opravdoví novináři a prostor zaplňují tito primitivové

 • Můj názor na tuto situaci je takový. Neříkám, že virus který tu řádí, není  strašný. Ale to by už v Itálii, byli skoro všichni mrtví. Tato nemoc by musela kosit všechny, děti, mladý, starý, zkrátka všechny. Čína by musela být tom samé. Specialista Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc specialista kardiochirurg, sám řekl že se akorát, jedná o trochu horší chřipku, která ohrožuje lidi s špatnou imunitou, seniory od 80 let, prostě oslabené lidi. Mam pocit, že je to zbytečný chaos.


 • Vendul

  Ufff, to je zase výplod. Kdyby nebyl Babiš a koronavirus, tak by podobní pisálci byli o chlebu a o vodě.

 • TheGGG

  pošlý pes má zase vzteklinu, ta je ještě horší jak koronavirus...

 • Jakékoliv vyvolávání strachu vede k autoritářskému režimu , historie to dokazuje. Jde jen o to co ten strach má vyvolat. Na druhou stranu je stejně nebezpečné nebezpečí utajovat a dokonce to bránit stíháním, jako islám v Evropě, je jeho nebezpečnost a řekl bych že je dokonce horší než nacismus, dokáže instinktivně vyvolat totéž. Za oboje jsou odpovědni lidé co tomu mohou zabránit, ale museli by se zříci své politiky a konat ve jménu občanů a jejich dobra a bezpečnosti.
 • Co to je za příspěvky? Nic ze své hlavy, ale demagogie. Planeta si potřebuje ulevit od parazitů jako je člověk tak si to pěkně zredukuje. Pokud nás vymře málo přijde další rána aby nás odešlo více. Co 10 ran egyptských těch bylo deset a ne jedna. Lidstvo je hříšné chce ovládat planetu všemi prostředky. Pokud se země více zatřese popadají mosty, tunely, dálnice nebudou po silnicích se nebude moci jezdit, přijdou přílivové vlny, všechno spláchnou, sopky budou soptit až se s toho udusíme to potom bude pohroma. Soudruh Babiš teď opět s toho vyjde jako vítěz i když nebude mít na tom sebemenší zásluhu. Za vším stojí lékaři, zdravotní sestry, pečovatelky, který makají i přesto, že se dřou jako koně, je jich málo protože Babiš není schopen si udržet zdravotní personál, který odchází protože nuzná mzda po 30 letech se nerovná ani v menším na západ od nás. Kde jsou státní rezervy například pro zdravotnictví? Máme pár nemocných a už nejsou roušky, dezinfekce a jiný zdrav. mater. Ne tady vláda selhala, dělat velkohubá prohlášení v TV každou hodinu je ostudné, že se nestydí. Za vším stojí ti co nejsou vidět drobní obětaví lidé co něco dělají.        

  • áááá sláva našel se pan Chytrý.Všeználek co umí rozpoznat viníka a třídního nepřítele.Tak tady chytráku prskni nějaký nástin řešení.Přidej nějakou nosnou myšlenku.Vypisovat kraviny a předvádět vytýkací řízení umí každý hloupý Janek.V čepici zmijovce, kárované košili a gumákách.S vidlama zapichnutýma v hnoji před hospodou.

   • vanhorne

    Ty zlute gumaky na tom selfie ti slusi.

   • Řešení je jednoduché. Žít dál normálně svůj život, radovat se z dětí či vnoučat, užívat si své záliby a koníčky a používat selský rozum. Nic těžkého, nic nového. 

   • Vidlák ve zmijovce, kárované košili a gumákách přece nemůže dát nějaké řešení na jedné straně někoho urážíš a na jiné chceš radu. Je spousta jiných řešení, ale ty by jsi je stejně nepochopil nažehlený panáku, který chodí v kravatě a kvádru. Je vidět, že jsi nikdy nemakal a jenom kritizoval. Pro tebe, ale jednu radu mám. Dojdi si u vás na náves, dej si pár facek koravirus se lekne a uteče. 


 • Směle si dovedu představit jak by situaci řešil takový ODSák Nečas nebo vykřikovač blbostí Fiala.To by byly panečku kotrmelce pitomostí, ty by byla olympiáda trapností.Modří ptáci by s přehledem ovládli situaci, sypali by se penízky.Ty veřejné a kamarádům a kamarádům kamarádů.Kmotři by si stavěli haciendy s rybníčky a machrovali v zahraničních autech.Aby pak zas po čase frajeřili v jednobarevných trestaneckých monterkách.Ale s penízkama pěkně u sebe.

  • vanhorne

   Kdyz mas takovou neobycejnou predstavivost, urcite si dovedes predstavit estebaka, jak z Capiho Hnizda s cervenou cepickou na palici vsechno obezretne sleduje a diriguje.

  • Teda pane, Vy jste takový vizionář, že Vás je pro ČR škoda. Měl byste přednášet na nějaké hodně prestižní univerzitě. 

 • mun.go

  "Cílem odpovědných politiků a médií by ale mělo být oddělování reálných
  hrozeb od těch, které jsou uměle vytvořené, a najít rovnováhu mezi
  obezřetností a smělostí, abychom nebyli příliš vystrašení takovým
  způsobem, že by to ovlivnilo rozhodování o nás a o naší svobodě."

  Cílem všech politiků a médií naopak je umělé vytváření hrozeb - zuřivě lžou, protože vystrašené masy se dají lépe ovládat charismatickým vůdcem.

  • S tím nelze, než souhlasit - viz můj příspěvek níže!

 • " jde pouze o grandiózní erupci populismu, která má zakrýt bídu výsledků jeho politiky,"

  .

  Já tedy Babiše nevolil, ale nepochybně se máme nejlépe v době naší existence a je jedno, jaký vliv na to měl nebo neměl, ale napsat něco o "bídě jeho politiky" je dost ubohé a nesmyslné.

  Akorát že si netroufnete napsat podobný článek s nadpisem "Vyvolávání strachu ze změn klimatu vede ke vzniku autoritářských režimů" a řádně tam rozebrat Gretu a neziskovky, které v tom jednou.

  Ale to by nebylo "politicky korektní" a v souladu s "Evropskými hodnotami", že? 😀

  • K fenoménu Greta Thurnberg - v aktivitách oné Grety THUNBERG jsou totiž markantní tři faktory:

   - její rodiče patří ve Švédsku ke známým osobnostem. 

   - Gretina matka (operní pěvkyně Malena EMMAN) "vydala" knihu na téma "klima a lidé". Kdo zná vytížení operních pěvců, musí se tomu zasmát a poťukat na čelo - mezi přípravou představení, školením hlasu a dalšími aktivitami, směřujícími k solidnímu výkonu na operní scéně, totiž na podobné hlouposti, nota bene vážně prováděné studium ekologie, moc času nezbývá.  

   - tato kniha (jistě čirou „náhodou“) vyšla pouhé čtyři dny poté, co ona „neznámá“ švédská školačka začala "spontánně stávkovat" za záchranu planety.

   - s propagací Gretě od počátku pomáhal "expert na PR" Ingmar Rentzhog (zakladatel firmy "We don’t have a time" - což je soukromá společnost, co se pokouší prostřednictvím sociálních sítí získat prostředky pro obrovské investice na "boj proti klimatickým změnám",   tj. bezpracné kecání oněch "aktivistů"). Je evidentní, že z oné Grety si rychle udělal jen a jen vývěsní štít pro svůj
   vlastní klimatický byznys

   - onen Rentzhog měl navíc na starost propagaci výše zmíněné knihy údajně Gretiny matky, ale s největší pravděpodobností je sám autorem tohoto pamfletu na téma "klima a  lidé".

   Takže každý, kdo ví, že 1 + 1 = 2, má v problematice "EkoGrety" jasno!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit