Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Daleko víc než nějací Australani, mě serou ty francouzský .undy, co nám ukradli vodu a spoustu dalších firem. A hlavně ty naše, zkorumpovaný svině, co jim to umožnili.
  • které jim tehdy umožnily tu vodu ukrást, byli politici z ODS na čele s Václavem Klausem. Že by vám tato skutečnost nebyla známa? To bych se divil. Proč tedy náhle tolik ohleduplnosti?
 • bezregistrace
  Nadáváme na druhé a o co jse lepší když jim to dovolíme ... kolika z Vás by stačil trabant místo BMW kolik z Vás je ochotno jak se říká splnit něco ač by sám měl tratit atd ... je to v nás a až to v sobě překopeme tak lumpům ustanou ty žne protože se nebudou mít kam schovat
 • Klasický scénář polistopadovího dění v naší malé, "demokraticky svobodné" zemičce. Někdo, kdo si v té sametové špíně po roce 89 ohříval svoji polívčičku udělá svůj kšeftík ( většinou ještě ke všemu v zájmu někoho jiného ( většinou z tzv. svobodných západních demokracií) .Tak uzavře smlouvy ze kterých má profit. Když se potom ukáže, že na tom zem prodělává, tak s tím se již holánkové nedá nic dělat. Tak plaťte vy, my na tom vyděláme. Toto byl scénář privatizačních zločinů po roce 89. Nikdy se nedívejme na to, kdo tuto spoušť nadělal. Přeci je nutno se dívat dopředu. Tato klauzovská hesla máme dobře v paměti. A vždycky se u toho vyskytl zloděj, který křičí chyťte zloděje. Putin v Rusku zatrhnul tipec rejdům takovýchto týpků. Taky to je hned nejhorší démon světa, že pravicoví soudruzi.
  • zatrhnul tipec rejdům pouze těch týpků, kteří se mu odmítli podvolit a dělit se s ním. Ti, kteří se podvolili a dělí se, rejdí dále. Ale to sám jistě sám tam u vás doma dobře vidíte.
  • jen u nicku KarellV udělej mezeru Karel lV ono je to vcelku takové trochu matoucí....
 • Vyženeme australské těžaře a budeme konečně milionáři???
  ------------------------------------------------------------------------------------
  Dokud tady budou Sajmonovi politruci, nepomůže nám ani kdybychom měli diamantové doly a ropné vrty. Protože Sajmonova zlodějská chátra to všechno rozkrade jak jsme za poslední čtvrtstoletí viděli....a ještě by nás cizinci žalovali, že ty diamantové doly a ropné vrty které jsme jim za hubičku darovali, nesou menší zisk, než doufali, a tak by žádali odškodnění.....
 • Jaký má na tuto problematiku názor chemik v. v. prof. Drahoš? Zde by mohl napřít své síly, když má tolik neutuchající energie! Nebo se musí napřed poradit?
 • Celá aféra LITHIUM, je jedna velká estébácká LEŽ. Vždycky se najde skupina trotlů, kteří věří všemu, co jim, bolševik nakuká.
 • mich007
  Tak konečně článek na téma lithium co má trošku hlavu a patu. všechny těžařské společnosti, kromě venezuelských, jsou soukromé. at se jedná o těžbu ropy, lithia, grafitu, zlata a jiných vyhrazených ložisek. stát na tom nikdy neprodělá, jestli to bude težit australan nebo kanaďan, leda zeby za tím stál jiný zájem někoho, kdo vykřikuje něco o krádežích.
 • Mám dojem že, jmenovaný pisatel,který se tak zastává této společnosti,má s touto společností něco společného.Ještě nikdo nesdělil,jak se tato společnost dostala vůbec na naše území a mohla začít průzkumy.Vždyť již tam vrtá několik let a pochopitelně to něco stojí.A kdo jí dovolil ten průzkum.To nám sdělte.Ahoj
  • pisatel vám to přece trochu zaobaleně sdělil, kdo těm Australanům průzkum povolil. První povolení získali Australané už v roce 2010. Kdo to tehdy u nás vládl? Máte tak krátkou paměť?
 • Vážený,máš špatné informace.Zemědělci prodávají pod cenou,kterou jim nadiktují supermarkety němců,francků a belgičanů.Prosperuje možná tak jenom Jurečka.Babiš nic nepěstuje.Agrofert pouze řepku a to mu nadiktuje slavná evropská únie.O obylí nikdo
  zájem nemá a řepka je z důvodu přidávání do bionafty trochu dotovaná.Potom to zaplatíme
  všichni u pumpy.OKD prodal Sobotka za vlády Topolánka a opoziční smlouvy,za tiché podpory Bursíka,který se poprvé a naposledy dostal do vlády.Solární elektrárny jsou z roku 2009-2010 a podpory většiny ODSáckých parlamentních darmožroutů. Ti lobovali u solárních baronů.
  Tak nám tady neblábol a doplň si vzdělání. *16* *16* *16*
  • Opoziční smlouvu podepsali soudruzi z prognosťáku Klaus a Zeman. To tvé obylí mluví samo za sebe, moulo. Vylez ze zemljanky a běž se podívat na venkov. Drůbežář M. si kupuje už 7 Ferrari a Toman, Babiš atd. jsou všichni hrozní chudáci, co ty jejich vrtulníky a soukromé tryskáče sežerou benzínu, hrůza!!!!!!!
 • arnan
  Největšími odpůrci toho, aby se v těžbě lithia angažovala australská firma, jsou komunisté. Vzkázali dokonce Babišovi, že když to on jako premiér nezastaví, na jejich tichou podporu jeho vlády může zapomenout. Možná, kdyby se průzkumu a těžby lithiového ložiska v Krušných horách angažovala nějaká ruská, nebo čínská firma, komunisté by docela určitě nic nenamítali, ale západním "imperialistům" nic nedaruj, o kdyby to mělo vládu položit.
  • Hlavně že komunistům nevadilo, když CCCP drancoval naše přebohatá ložiska uranu a vyráběl z něho "mírové" atomové bomby pro ovládnutí a poazbučtění světa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit