Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem si jistý, že prezidentské volby vyhraje pan univerzitní profesor Franc. Ten jediný dokáže naši republiku zviditelnit.
  • Konečně se naplno ukazuje co jsou socani zač. Neustálá kampaň na jejich podporu v mediální sféře ukazuje na prodejnost našeho tisku. Určitě není v ostatních stranách vše v pořádku,ale taková prohnilost jaká je v ČSSD nemá obdoby.
  • Patří na šibenici!!!
    • To může říkat jen člověk, který byl od jakživa zvyklý krást a chce tak nerušeně pokračovat.
    • Ach ja jseš ubohý a primitivní hochu
  • Ani jeden z těch imbecilů nebude můj prezident *12*
    • Nemusíš dávat na konec svého žvástu autoportrét. Jelikož jsi komunista (nikoliv člověk), prezidenta nikdy mít nebudeš!
    • A doufám že brzo v bolestech vychcípaj tyhle kreatury včetně studenta služební pivo který si neumí ani vyčistit zuby, které bych mu s radostí vykopal z tlamy *16* *16*
  • Soc. demokracie by měla oběma těmto individuím poslat děkovné dopisy za to, že jí přestanou dělat ostudu!Oni, jak ta rezatá madam ze Šumavy, tak ten trapně ukecaný rádobysenátor z opačného konce republiky budou moci pomoct starému "jezevci" z Vysočiny akorát tak vytvořit reklamu na Becherovku.Ale pozor, Rippelová se nechala zvěčnit na sušických zápalkách,a zanedlouho jejich výrobce Solo, zkrachoval!
  • tuto zemi už zachrání jen komunisté jediná strana která se postará aby lidem zase bylo dobře.
    • 40 let se o to tato strana "snažila" a kdo tehdy už žil a dodnes nezapomněl tak ví jak to dopadlo.
    • ano, ano, už se mi stýská počasech, kdy všichni měli kulové, ale mohli pravidelně stát fronty na hajzlpapír a dámské vložky.
      • Znám mnoho žen,které raději budou stát na vložky a další vybavení domácnosti,ale ne na ÚP a být šikanovaná despotou Drábem.Když má člověk kulové tak se normální stát o něj postará.
    • vole
    • ... tebe ani oni, troubo
    • Hmm. To rozhodně. Hlavně, aby, postavili dost lágrů, abychom se tam my všichni " nepohodlní " vešli.
    • Hoď je všechny do jednoho pytle.poslepu tahej a pokud nevytáhneš komunistu dej nám vědět.To bude ten Pravý a JEDINÝ KANDIDÁT.
      P.S.Nedej se oklamat tím, že je mu X let má několik vysokých škol a nikdy nebyl v KSČ.
      • To je kvalifikace jako Brno-nebyl v KSČ.Já také ne,protože jsem byl slušný a stranu,která ublížila mě a rodičům jsem nemusel,ale teď toho lituji,protože jsem nebyl chameleon jako mnozí.Proto mám ceník:podpora na pres.kandidáta 500-1000Kč dle sympatii a 1000000 Kč za volbu,chci se mít konečně dobře za těchto 22 let ,když stát se nestará.
  • Jiří Pehe se mýlí, jako vždy i tentokrát. Že se k Zemanovi začínají hlásit někteří členové ČSSD není tím, že tam odchází "plevel" a "škodná", i když Drimla za takového možno považovat, ale je to tím, že ČSSD svými vůdci již vystřílela všechen "pušný prach" a mele z posledního. Nemá žádné osobnosti, a když, tak ne ve vedení, ze kterého by mohli vybírat vůdce. Jednoznačným příkladem je delegování do voleb na prazidenta "bažanta" strany Dientsbiera. Tato kandidatúra mi připadá podobná kdysi Sládkové, nebo dnes třeba Cibulkovi a dalším, kteří opravdu osobnostmi na pozici prezidenta nejsou. Zeman, ať je čím byl, přece není až taková nula, jako ostatní kandidáti.
  • Mě jen děsí, ta drzost, těch lumpů (zločinců) vyjít na veřejnost a tvářit se jako když nic!
    S.dlouhý je nemlich to samé, mám v živé pamětí, jak privatizovali s jeho kumpány(češka,kocarnik,klaus,jezek a další) NAŠE národní hospodářství.Dnes odborníci na ekonomii a poradci NEVÍM KOHO,protože asi neumí ani číst a ani psát, když si myslí, že jsme stejní duševní trotlové jako ONI.
    • Na Dlouhého nesahejte, protože ten je schopný k
      vůlu své kandidatuře slíbit lidem obnovu RVHP a vystoupení z NATO.Jen vzpomeňte jak Ježek popisuje jeho veletoče, když se cpal do vlády.Je zajímavé jak se ti všehoschopní vždy, když jde o koryta rychle ozvou!
  • Splnil svůj úkol („Nee PRODAL rodinné stříbro“) Becherovku a pivovary, oškubal Nás jen lidovecký poslanec (šofér nákladáku u VKD Kladno Lopata, pardon už jejich poslanec o 24milionů, prý z kasy Čssd ).
    To bylo kraválu, jak s ním zatočí a najednou ticho po pěšině.Co pak asi na něj věděl? Zavřít a jako všichni prezidenti České republiky kandidovat až po výkonu trestu!
  • Jo v politickém kabaretu by mohl vyprávět frky jak nalít na "kufřík" a jiné taškařice které mu Odesmani podstrčili a při prezidentské volbě ho vlastní nevolili dostal tak málo hlasů že šel trucovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit