Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže tim je to spláchnuté? Zabili jsme desítky lidí, omlouváme se. A kdy se Amerika omluví celému světu za půlstoletí vyvolávání konfliktů jen proto, aby si hájila a rozšiřovala své sféry vlivu? Kdy se omluví za ty statisíce a milióny mrtvých?
  • Panela
    Takže masový vrah Obama, držitel Nobelovy ceny míru, se omluvil. Těm mrtvým je to ale tak nějak jedno, protože prdí do kytiček zespod.

    Kdy se omluví zbytku světa za ty statisíce mrtvých a vyhnaných?
  • A už vrátil nobelovku za mír? Co je to za frašku když ji obdrží prezident země co v té chvíli válčí na několika místech na zemi?
    • Nobelovka za mír je fraška již dávno. Má ji terorista, vůdce nejagresivnějšího státu světa a nyní ji možná bude mít hrobařka Evropy. Nobelovky za mír posledních desetiletí je spíše seznam hamby.
  • Jaká omluva. Jako válečný zločinec by měl bručet.
  • Omluvu šéfa teroristického státu nelze akceptovat...
  • Multinick Simon krade nicky nonstop, tapetuje a uráží názorové oponenty a pana prezidenta, proto bude doživotně bloknut a trestně stíhán za kolaboraci a vlastizradu.
    • Pamela
      Ty sám jsi multinick pavlik alias caligula alias visitior.
      Měsíce kradeš moje nicky. Komolíte moje jméno Simona a jsem zde trvale
      sprostě napadána.

      popíráte komunistické zločiny a tím porušujete zákony ČR,.
      Vy kopete za Rusko a dopouštíte se vlastizrady
  • lékaři se ale s omluvou NAŠTĚSTÍ nespokojí, chtějí nezávislé vyšetřpvání a tak je to správné
  • A co ty miliony mtrvých v Vietnamu,Iráku,Kambodži,Laosu.......?
  • Protože Obama lže stále, nevěří mu to nikdo. *16*
  • Citace:"Americký prezident se omlouvá jen výjimečně, ať už v Bílém domě sedí kdokoli. Za útok na nemocnici Lékařů bez hranic v afghánském Kundúzu se přesto prezident Barack Obama omluvil, osobně. Američané bombardovali nemocnici omylem, zemřelo přitom na 20 lidí." TO JE NEOMLUVITELNÉ!!! *11* *12* *11* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit