Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vubec si nemyslim, ze Cesi maji radi Rusko, ale vzdy kdyz Zapad zklamal, obraceli se k nemu jako k nadeji......
    • přesně tak,upřímně řečeno nějakým britům či francouzům na nás nezáleželo a nezáleží,pro němce a američany jsme pořád "jenom" slovani,pro konzervativní vatikán jsme národ "husitů-komunistů",poláci si opovržěním nad námi kompenzují svůj ruský mindrák,rusko je ideální pro nás,jsou to slovani,jsou velkorysí,nejsou spjati s vatikánem,němci a rakušáci se jich bojí,poláci se jich sice nebojí ale vždycky dostanou "ruskou lekci" a jsou chvilku zase krotcí,přitom moskva není za humny jako vídeň a berlín,takže sij e můžem vždycky držet od těla,prostě historicky lepší spojenec ,přítel a velký bratr pro nás neexistuje... *1*
  • Kdo vládne Spojeným státům?
    • To se již dávno ví, že vládnou kmotři se zlatem naditými bankovními konty!!!!
    • Spojeným státům vládne bída hlad a nezměstnanost, dobře se má jen horních deset tisíc. a stále se to tam zhoršuje!!
    • Můj dojem je židovské společenství. *7*
    • To jsem zvědavej, kterej erudovanej bolševickej vypatlanec ti erudovaně odpoví.
      • Co kdybys na to nechal odpovedet prave nektreho Americana. Ten by to mohl vedet lepe nez ty, byvkomanc prevlecenej za pravici stejne jako kikina nebo dlouhan! *3* *4* *4* *4*
        • Potrefenej husák zakejhal!
          • Jak jsi na to prisel, ze "zakejhal potrefenej husak"? To je zakazane, aby se k veci vyjadrili ti, kteri
            k tomu z titulu americkeho obcanstvi maji bliz nez ty? Vy Cesi jste zajimavy narod, to postihl uz KHB ve svych aforizmech i v Tyrolske elegii. Precti si tu kapitolu o splasenych konich. *3* *4*
  • Já jím rozumím ono svět se řídí jedna bába povídala ,to jsou ty fakta?Tak tomu říkám pravdivé
    informace,to je ta správná mafiánská demokracie,kam se hrabou na ně komunisti,ti jim nesahají ani po kotníky.
  • zajímalo by mně redakce tiscali,proč mi vymazujete příspěvky,nenapsala jsem nic vulgarního jenom o tom,že takto se řdí 3sv válka ,jedna bába povídala,Už zase se nám lže a navíc aby byli lidi ve stresu?Já jsem reagovala na ten článek od bači
  • Kdo skutečně vládne světu i před 11září. Podle BIBLE, je to sám, Satan,Dábel, se svými anděli neboli démony. Jsou to velmi inteligentní duchovní bytosti. Kteří stojí v pozadí každého zla a zvrhlosti. Dovedou mistrně působit na člověka, aniž by si to uvědomil. Protože, nechytřejší podvod Satana,Dábla na člověka je, že na něho dovede tak působit, aby si myslel, že neexistuje. A že vše, vychází s člověka samotného. Vládce tohoto světa, neboli bůh, ke kterému se lidé modlí má pod svým vlivem: 99% náboženství. To vidíme všichni, co se v nich děje. Celosvětovou politiku a Chamtivý obchod. Vše podlé Bible brzy skončí. Včetně Všech bezbožných lidí. Bude to třetí a poslední válkou, kde lidé už bojovat nebudou, ale okamžitě pocítí svůj zmar. Tato válka se nazývá, jak popisuje kniha Zjevení,,Armageddon". V této válce v nebeských místech, budou bojovat na straně Dobra-Ježíš ze svými anděli a na straně Zla- Satan,Dábel se svými padlými anděli,neboli démony.Prosím, najděte si to ve své Bibli.1.Jana- 5kap. 19verš. Zjevení 12kap. 9verš. Jan 12kap.-31verš. 14kap.-30 verš, 16kap.11verš, Matouš 4kap.1verš,8-10verš. 2kor.-4kap.4verš. Efezanům 6kap. 11,12verš.
  • Rozumím tomu tedy tak, že pouze v USA žijí jediní, správní a nejčistší demokrati.
    • Ano, něco jako "pro hloupého každý hloupý"
      • Trefná citace Foresta Gumpa *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit