Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Přírodní zdroje Ruska nejsou již dávnou jen v rukou Rusů. Jsi zřejmě bývalý soudruh a nebo máš alespoň takové myšlení. I v Rusku došlo k privatizaci majetku a to i nerostného bohatství.
  Společnosti jakou jsou Gazprom, Lukoil, atd. atd. jsou akciové společnosti a s akciemi této společnosti se obchoduje na světových trzích. Gazprom vlastní z 50.1 % Ruský stát a jinak je ve vlastnictví ruských a amerických miliardářů.
  Ano. A jsme "u jádra pudla", u důvodů válečných konfliktů.
  Za Putina:
  navráceno pod Ruskou jurisdikci 256 zdrojů nerostných surovin (zůstalo vrátit ještě 3). Zrušeny "liberální" jednostranné smlouvy o rozdělení produkce. Znárodněno 65% ropného a 95% plynového průmyslu a mnohé jiné odvětví.
  Průmysl a zemědělství (Rusko 5. rok za sebou je na 2 - 3 místě ve světě v exportu obilovin, dokonce předběhlo i USA, které jsou dnes na 4 místě). Zvýšeny průměrně platy v rozpočtové sféře 18,5krát. Průměrně důchody se zvýšily 14 krát. Sníženo vymírání obyvatelstva Ruska z 1,5 milionů lidí ročně v 1999 roce na 21 tisíc v roce 2011, což v absolutních číslech znamená 71 , 5násobné snížení úmrtnosti.
  •Zakázali oligarchům vměšovat se do politiky. Mají snahu zestátnit základní státní zdroje. Tlačí soukromé ropné producenty k prodeji svých podílů státu. (S tím souvisí i onen zákaz oligarchů vměšovat se do politiky. Omezují jejich moc.)
 • EU se jednoznačně postavila na stranu ukrajinských nacionalistů, fašistů,(včetně jejich vrahounských počinů). Co s tímhle mají společného euroskeptici? Jako vždy, znovu a znovu: "zloděj křičí chyťte zloděje".
 • Už je pozdě to si měli pojistit dříve. Nyní kdž už jim tam vládne x milionů turků, arabů a rusů tak s tím už nic neudělají
 • Takže euroskeptik je nacista? Super, já dodnes myslel, že je nacistická, diktaturní a totalitní právě ESESU. A u EU nebezpečí nehrozí. To nacistické zprasené nevolené svinstvo je v celé jůnii a zejména v radě eu!
  • Maličká výhrada. Nikoli "myslel" ale "věděl".
   • Oprava. Věty "A u EU nebezpečí nehrozí" se výhrada netýká.
 • Němcům nacistické nebezpečí nehrozí! Židé a Romové nacisty nejsou, a tak nepřipravují žádné likvidační koncentrační tábory a plynové pece. Utíkat do USA taky nemusí a zabavování majetku jim také nehrozí!
 • I Němci začali dostávat rozum.Tím,že obsadili v Rusku všechny trhy,které hloupější,jako je Česko,opustili,z uvedeného velice profitovali.Pokud Rusko ukončí veškerou obchodní výměnu s EU,tak to bude právě Německo,kdo si bude připisovat mnohamiliardové ztráty.
 • Plzeňáku vyhledej zase toho tečku a vypraš mu pořádně kožich, je zase moc drzý!!! *16*
  • a protáhni mu dirku lešenovkou,at si šmákne. *1*
  • A proto EU i USSá podporují fašisty banderovce na Ukrajině, rabína a vora v zakoně gardy Azov, s fašisty v jeho řadách upalují lidi v Oděse, zabíjí, vraždí a všechno OK. V Kyjevě se řezaly hlavy policistům a bylo to v přímém přenosu přes kamery na internetu, ale také OK. Dělali tam to samé co Islamáci v Arábii. Další světová válka hrozí od USSá- viz . vyjádření řady renomovaných Američanů -. ROberts, CHomsky, Perkins, a další.

   Bilderberg, jak přiznal v naší PS na jaře při střetu s FOldynou Káral von Sajrajt z Bilderbergu o všem rozhoduje, nikoliv vlády, na ty pak USSá i na EU pěkně zatlačí, proto je i odposlouchává aby je mohl vydírat a ten slavný a silný Bilderberg založili náckové SS, co utekli po válce do USSá a našli tam ochranu před těmi hroznými RUsy. Tak se proberte konečně. Nacisty máš v Bilderbergu a ti rozhodují mají moc i peníze a zkorumpované vlády i zkorumpované šmejdy v Bruselu.
   • Jakápak schizofrenie, tak jak je to napsáno to prostě je.
 • Snad je jasné,proč po 2.svět.válce vznikl nejdříve společný hospodářský komlet (EHS),jehož účelem bylo zrušit izolaci Německa.EHS se postupně mění v EU na konglomerát evropských států a tím vzniká postupně unie podobající se zčásti unii států USA.Z jedné strany to je proto,aby v Evropě z Německa opět nevzešla válka.Zatím se to daří,ale signály přicházející z této země ukazují na vzestup nacionalistických stran.A to nejen v této zemi.Děje se to v Evropě všeobecně.Asi lidé v Evropě se nabažili dlouhodobého míru.Je to také tím,že něco špatného se děje na starém kontinentě.Je to totiž velká nedůvěra koexistence rozdílných států v EU-jejich naturelu.Tyto nálady jsou různého charakteru,ale přesto všechna negativa jsou v porovnání s válečnou dobou nesrovnatelná.Udržet mír v Evropě zůstává prioritou.
  • Pokud Rusko skončí s EU,tak nebude dlouho trvat a Německo skončí s EU také.Pouze ,před tím,za naše dluhy, zabere Sudety.Česko se díky troubovitosti obyčejného českého blba,řítí do státního bankrotu.Trochu by mohla průměrnou inteligenci národa Čechů zvýšit,alespoň u důchodců,výplata zasloužených a spravedlivých důchodů,na holý zadek bejkovcem.Mladá generace nemíní si nadále na debužírování důchodců dlužit.Ta spíše naordinuje staré generaci,převážně zlumpačelých darebáků,kteří jí budou předávat,rozprodanou,rozkradenou a astronomici zadluženou zemi,takovou dietu,jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.
 • TO je ukázka vymývání mozků ovčanům v EU .

  Frau Merklová a USSá klidně používají k dosažení světovlády ve prospěch USSá - Bilderbergu- NWO jako správní vazalové a Jidáši fašisty-banderovce na Ukrajině a to se vším všudy, ani jim nevadí spojení fašistů-banderovců s vory v zakoně - rabíny - Kolomojským , Porošenkem, Achmetovem, nevadí jim využívání ke svým cílům vytvořené USSá Al-.Kajdy, ISIS, ISIL, Talibán, nevadilo jim využití a zneužití pro svoje cíle kosovksko-alblánské teroristické organizace UCK s Tatcim v čele, co obchodoval a dál pod záštitou USSá - jejich základny NATO v Kosovu, co ukradli klidně svobodně a demokraticky Srbům, obchoduje s drogami a lidskými orgány , na severu ve válce v Jugoslávii USSá a EU klidně využili proti Srbům chorvatské Ustašovce, v UCK bojovala proti Srbům Al-Kajda za tichého souhlasu USSá a dnes nás budou strašit euroskeptickými stranami.

  Bruselská a EU j-elita!!!!!!!!!!!!!!! Nenecháme si od vás vymývat mozky jakýmkoliv způsobem. Je konec . EU čekají zásadní změny a nic už to nezastaví, a NATO nakonec vypadne z Evropy. EU bude mít svoji armádu, nikoliv USSá, co pak všem diktují. Přijde konec diktátu USSá v Evropě a vláda pomocí referend jako ve Švýcarsku, protože toto není žádná demokracie,ale komedie o demokrcii , je to v podstatě diktát z Fashingtonu.
 • USA/EU plně podporují fašistické nebezpečí na Ukrajině. Znovu máme na scéně
  obrazy Hitlera a znaky SS. Stejně jako dříve jsou propojeni s trhem takže pod jednou
  střechou máme kmotry židovské národnosti fašistické bojůvky černocha Obama
  a frau Adolfa Merkelová.

  Všechny spojuje jediný zájem - ovládnutí přírodních zdrojů Ruska.
  • Přírodní zdroje Ruska nejsou již dávnou jen v rukou Rusů. Jsi zřejmě bývalý soudruh a nebo máš alespoň takové myšlení. I v Rusku došlo k privatizaci majetku a to i nerostného bohatství.
   Společnosti jakou jsou Gazprom, Lukoil, atd. atd. jsou akciové společnosti a s akciemi této společnosti se obchoduje na světových trzích. Gazprom vlastní z 50.1 % Ruský stát a jinak je ve vlastnictví ruských a amerických miliardářů. To samé Lukoil - podíl v této společnosti má i americké Conoqo. Akcie si můžeš běžně koupit na burze. Ačkoliv Rusko má nerostné bohatství, nemá ani technologie a peníze na investice a hlavně na modernizaci těžby, která byla v bývalem SSSR zastaralá. Takže se probuď. Rusko již není SSSR.
   • Hřebík trefen na hlavičku.
    Za Putina:
    navráceno pod Ruskou jurisdikci 256 zdrojů nerostných surovin (zůstalo vrátit ještě 3). Zrušeny "liberální" jednostranné smlouvy o rozdělení produkce. Znárodněno 65% ropného a 95% plynového průmyslu a mnohé jiné odvětví.
    Průmysl a zemědělství (Rusko 5. rok za sebou je na 2 - 3 místě ve světě v exportu obilovin, dokonce předběhlo i USA, které jsou dnes na 4 místě). Zvýšeny průměrně platy v rozpočtové sféře 18,5krát. Průměrně důchody se zvýšily 14 krát. Sníženo vymírání obyvatelstva Ruska z 1,5 milionů lidí ročně v 1999 roce na 21 tisíc v roce 2011, což znamená 71%ní snížení úmrtnosti.
    •Zakázali agenturám práce odírat pracující a zaměstnávat je. Mohou jen práci zprostředkovávat. •Zakázali vrcholným představitelům státu a funkcionářům (včetně soudců, úředníků...) vlastnit účty v cizině a cenné papíry v cizině.
    Mají snahu zestátnit základní státní zdroje. Tlačí soukromé ropné producenty k prodeji svých podílů státu. (S tím souvisí i onen zákaz oligarchů vměšovat se do politiky. Omezují jejich moc.) A v neposlední řadě taky zákaz prodeje závadných potravin v Rusku. Týchž závadných potravin, jejichž prodejem na Ukrajině byla podmiňována finanční pomoc od EU.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit