Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • pan Gazdík.......jaký učitel,taký politik.svou politikou,přivedl STAN, do takové situace,a navíc....starostové se mají starat o blaho obce a ne se srat do politiky.to je jako by se učitelský adjunkt chtěl stát ředitelem školy. i když nevím,nevím.jestli se vrátí na Moravu,muže se stát cokoli.

 • Osobně mám dojem, že politická strana STAN vznikla jako jakýsi parazit na dobré pověsti jednotlivých starostů, kteří ve své většině nemají nic společného s politikou.

  Byla to marketingová ulička, kterou se rozhodl pan Gazdík jít a nutno mu přiznat, že ho to mnoho let dobře živilo.

  Lidé se ale postupně naučili rozeznat starostu, kterého si váží ve své obci a stranu parazitů, která na této pověsti visí. Budou to muset pánové zkusit jinak. 😉

 • další zlodějské špíny

 • Trgéd vedle tragéda, Österraišan je na čele... Strana uř se zdá býti zbytečnou, kouzlo jaksi vyprchalo....

 • Možná Gazdík začíná podléhat záchvěvům realismu a zákonů logiky. A tak zjistil při svém svatém nadšení pro budování eurohujerského příkaznického systému, že ne všechno je tak báječné, jak je prezentováno nadšenými propagátory EU. Možná Gazdík objevil, že soubor přikázání z eurohujerského katechismu nepřináší tolik prospěchu, jak si původně myslel. Ať už je to jakkoliv, tvrdé gazdíkovské jádro hnutí STAN je ideologicky otřeseno a jeho strážci zřejmě budou hledat nové cestičky, skrze které se budou moci vetřít do mysli občanů tak, aby opanovali jejich myšlení a učinili z nich nadšené propagátory idejí STANu. Obávám se, že STAN již svoji politickou munici vystřílel a již nemá čím potenciální voliče oslovit. STAN se stává hnutím minulosti.
 • 😀
  • dzixy
   😀😀😀 Nejde mi do hlavy, jak je možno upravovat smajlíka. Snad jsi je měl moc😇😎
 • dzixy
  Skoro každá politická strana ne vždy roste na hodnotě své ideologie, ale také na svých vůdcích. Starostové, bohužel, pro velké instituce, jakým je např. Parlament, lidi nemají. I když autor Bican píše chválu na Rakušana, je to jenom výjimka potvrzující pravidlo. A když vezmeme v úvahu, jakou hodnotu Senát má pro občany, tak STAN vlastně ani tam skoro nic nemají, zejména ne vliv. I když v Senátu mají své zástupce není až tak ukazatelem ideologie STAN, ale toho, jak lovili své kandidáty. A uvěřit Gazdíkovi, že on z vlastní vůle nechce dělat předsedu STAN je potvrzení faktu, že konečně pochopil, že na to nemá a že za jeho vedení už STAN nemá velkou šanci uspět v Parlamentu. A pokud tomu tak bude, bude jenom dobře, protože ubyde pár prostoduchých kecalů / i když není nikde zaručené, že ti další nebudou stejní /. I když v komunálních rozměrech zatím jsou celkem úspěšní do doby, než jejich voliči poznají, že STAN ve své straně ani až tak moc starostů nemají, a ti co tam jsou, čest výjimkám, dosud nic-moc nezmohli. Ne, opravdu NEBUDE chybou, když STAN zůstane pouze regionální stranou, či hnutím.
  • Slušná analýza, k závěru se připojuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit