Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Není už teď těch stran zbytečně moc? A co dělají pro společnost kromě toho, že navzájem štvou jedni na druhé? Občané vzpamatujte se, toto není už ani svoboda, ani demokracie!
 • felix.julec

  Ale máme taky své "papenhajmské"zelené.U nás si říkají Piráti.Jsou to stejní postižení. 

 • Máme, protože tam byli zvolení. Pokud se to podaří i zeleným, budou tam zase oni. Co naplat? Tak to v demokracii chodí. 

 • KIMCID

   Vznikne na troskách Zelených maximálně kompost.

 • zogofishbox

  Spojení s Piráty nedávám velké šance. Piráti moc dobře vědí že by je to mohlo stát až polovinu voličů pro které jsou zelení nezkousnutelní. Piráti si raději potichu vysají zelené hlasy.

  Btw kdo z běžných lidí vlastně dnes tuší kdo je předsedou zelených? Stropnický byl sice totální tragéd ale aspoň o něm bylo slyšet.

 • Úpadek Zelených byl odstartován zradou Bursíka, který jako předseda Zelených vstoupil do podvodného koaličního projektu Topolánka, který si navíc zákulisními intrikami "nakoupil" dva zrádné poslance od ČSSD (Melčák & Pohanka) a mohl za nadšené podpory Bursíka spustit reformy, na které se nedá zapomenout, třeba julínkovské poplatky a další aktivity, které rozjely dobře promazaný strojek generující bezdomovce jako na běžícím pásu. Bursík totiž zcela zradil základní postuláty zelené politiky, jen aby byl u vládního koryta. Nástupci Bursíka se museli poprat s neblahým Bursíkovým dědictvím, ale jejich rozporuplné aktivity jen prohloubily krizi Zelených, protože český volič už není tak dezorientovaný a netečný k budoucnosti naší republiky jako třeba volič německý, který lehce propadl merkelovskému migračnímu šílenství a totálně nesmyslné zelené politice, na kterou doplatí celá Evropa a nastane hospodářský úpadek EU. Již teď se Evropa těžce zadýchává na globálním kolbišti a zejména USA zvětšují svůj hospodářský a technologický náskok před zakrňující EU, která začíná dokonce zaostávat i za Čínou a Ruskem v důležitých ukazatelích hospodářského rozvoje. Zelení v rámci Evropy zvětšují svůj škůdcovský potenciál a mají ambice stát se hrobařem vyspělé evropské civilizace. V české kotlině zůstávají Zelení nevolitelní.

 • Noví Zelení? A to nám Kateřina AU AU neuspěla ve volbách? jo to se nám to před léty pelešilo s nějakým Bursíkem ve sněmovně. To byly výlety do Paříže , romantické schůzky po Praze. Jo ve sněmovně šlo pěkně od huby..... Nyní se tře bída s nouzí, tak nová partaj by asi bodla co?Jen aby se v ní nezjevily staré otrlé ksichy.
 • No, hlavně že máme v parlamentu členy organizace podle zákona zločinné a opovrženíhodné.

 • josef.chmela

  Kdejaký neumětel a nemakačenko si u nás založí stranu aby bezpracně mohl dojit stát. Všechny příspěvky stranám bych zakázal. Chceš mít stranu, tak si ji zaplať.

 • Aha, tak o to šlo těm lidem, kteří blbnou hlavy středoškolákům každý pátek?

  Zelená parta potřebuje nové hlasy!!!

  Jinak nevolitelní, tak to zkusí ubrat něco Pirátům a to by bylo, aby paní Kateřina Ouvej a pan Bursík zase neměli nějaké to korýtko.....😂

  Tedy ne, že by se nesnažili....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit