Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stačí litr vodky a dva šňupce kokainu a bonmoty jen chrlí. A ta Angličtina pak jde úplně sama...bubl bam... bubl bam... *11*
    • Prognostyku, co takhle voda?Neotráví Tě do češtiny?
  • associal asshole nonstop here?
    • Prosím češtinu.Nejsem tak inteligentní.
    • yeahh, I´m here
  • Zbytečná diskuze, Miloš Brežněv letos končí, stejně jako jeho milovaný ISIL, kterému tak usilovně dělal reklamu, Bureš před soudem, vzpoura tzv. utlačovaného ruského národa v Pobaltí jako obvykle v neoznačených uniformách, s tanky a buky..... *11* O prázdninách Trump nakope PolPutina do *12*
    • Jste nečitelný.Mluvte česky.
    • víme sajmon, ISIL
    • naštěstí ho hodlá volit 58% obyvatel a to stačí
      • až nastoupí horáčkovo kobyla, bude to 78% *1*
      • 78% občanů je na zvracení, když se ten jeho umaštěný opilecký ksichtík, na příkaz Putina, objeví v televizi.
        • *15*
        • víme sajmon, prognostyk
      • Zeman je k smíchu už i dětem v 5.třídě, ptaly se mě, kolik alkoholu musí člověk denně vypít aby se upil k smrti. Jak je vidět na Hradě, je třeba přepsat lékařskou toxikologii.
  • http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/9002-velky-bratr-roste-probudime-se-jednoho-dne-do-otroctvi-.aspx *8* *13*
    • Tak rád taky bych děkoval.Ale za co,soudruzi?
  • Sajmone, ty ruský hayzle, za kolik mrzkých a bezcenných rublů jsi prodal svou národní čest a hrdost, že tady celý den kydáš hnůj na všechny kromě Zemana a Putlera?
    • Sajmona a jím prodanou národní čest neznám.Rád bych tu kauzu poznal.Dáš mi,Ivo,vniknout do nitra problému?
  • Zrada se neodpouští. Nikdy.
    • To hlavně řekněte těm dvoum - jeden větší křivácký podrazák větší než druhý.
      • rozveď?
  • zvolíte mě prezidentem, když nepřijmu žádného čmouda a ty, kteří jsou zde nelegálně odsunu, když vystoupíme z EU a NATO a zajistím neutralitu, když zemědělci budou produkovat naše potraviny, když dělníci nebudou roboti v montovnách, když atd. ?
    • Jsi kandidát pořadu "Vtip za stovku".Jsi v pořadí,nepokládej sluchátko.
    • Pořekadlo - chytrému napověz, hloupého kopni. Tenhle ubečený národ ovcí si zaslouží to, co si samo zvolilo.
  • Ať žije prezident Zeman, všichni ho volte, jenom ty smradlavej Simone nám můžeš políbit prdéél.
    • Už Ti ji nastavuji.Mějte oba umytá ústa.Pan prezident je na to háklivý.Syfilis na Hradě,to by byl průšvih.
    • Zeman ??? - a president ???? - kdo to je??? to je ta podlá, lživá, křivácká, prolhaná žvástavá tlama z hradu????
  • Nemám ráda opilce a lháře obecně, proto bych Zemana nevolila, zvolila bych paní Helenu Vondráčkovou, úřad, který je zdiskreditován tím opilcem, by byl zase pozvednut.
  • My co milujeme a obdivujeme pana prezidenta Zemana, neřešíme ČSSD!
    • Ovčáku, nekraď mi nick, nestydíš se? Že to řeknu Forejtovi!!!
      • totální blbec Simone

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit