Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bukóza a ebola !
  • Světu vládnou b u z e r a n t i , fuj hanba, je potřebné už s tím konečně něco udělat, není to normální, aby nám vládli úchylové.ů
    • král úchyláků byl chrchla *12*
  • USA je stát buz...tů jestliže se uvádí že je to 4 procentní menšina tak tam jich je asi 10 procent, proto taky šli do kytek a krachují!!
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před měsícem byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj!!!!!!! *14* *14* *14*
  • Walesa byl blbem a blbem i zůstane jako Havel, byli placení západem , nic dobrého nepřinesli, a to zda mají sedět teplouši až u zdi nebo za ní, myslel možná jako vtip, Prostě a jednoduše, kdo je normální tak to je nenormální , všechny menšiny mají mnohem lepší práva a zastání než většina a čeho je moc toho je za určitou dobu příliš a jednou se může ta většina pěkně naštvat. Takže vážení všeho s mírou a jestli má tento trubec Walesa svoji ulici v USA nebo ne je mi ukradené. Jeden blbec a zloděj vedle druhého a přivedli svět na pokraj světové války, rozkradli s kamarádíčky co se dalo a ze svobodných a nezadlužených států udělali za prachy od šmejdů usraelských akorát kolonie a zadlužené ještě k tomu až po uši.
  • Nejslavnější polský pravdoláskař a je homofob? Nesmysl, sám vypadá jako B U Z N A. *1*
  • Genitálie slouží k rozmnožování. Když zplodí povolený počet potomků, tak uřiznout peenis, na čurání to vadit nebude a k jinému ho potřebovat nebude. A ženské zašít vaaginu.
  • Jo, dneska je taková doba, že kdo není zvrhlík, tak snad není normální... *1* *1* *1* a pokud nejsi Afroamerická žena lesbické orientace s židovsko - romskými kořeny, máš právo tak akorát se krčit v koutku a držet hubu!!! A jestli jsi náhodou urostlý blonďák a jseš na ženský, tak si pamatuj, že patříš jedině do koncentračního tábora!!!!!! Heil Mandela!
  • prast jako uhod, jeden homofob na homosexualy, druzi homofobni z osobniho nazoru.
  • ...Buzny vpřed!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit