Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To snad není pravda . Takhle mrhat naše peníze!Místo toho aby snížil počet úředníků, z nichž většina dělá, že dělá, tak se budou přijímat další? Proboha jak už tohle zastavit. Pamatuju, jak v 90 vykřikovali, že budou úřady propojeny elektronicky, že nebudeme lítat s kupou žádostí, ale že se to vyřídí z jednoho místa. Zatím je to naopak!!! Člověk si na úřadech myslí, že je úplný blbec a kdejaká unuděná kočička ho z nás dělá. Já jak mám jít po úřadech, tak v noci nespím. *1* *9*
  • Situace musí být opravdu zoufalá,nedostatek kanceláří je alarmující.
  • A potom, že nejsou peníze. Jak na CO???????
  • Proč zase kanceláře ? Copak je jich málo? Tolik peněz to stálo a teď v době, kdy země smrdí korunou a nemocnice, mateřské školky, školy i jiné...nemají ani na havarijní opravy, tak na tohle bude? Vždyť je to provokace za bílého dne a jednání "nad lidi" my na to máme....K tomu jen píp....píp,píp..Ať to raději pošlou do charity postiženým, než na toto. Darmožrouti rozhazovační, kde z peněz lidí této země zřejmě krev neteče co ? Já takhle podnikat, tak už nemám ani práci, ani na výplaty pro zaměstnance, kdybych takhle hospodařil... Jak říkal Werich jako Rudolf II...A VŠICHNI VEN ! ! !
  • Neutrácejí peníze daňových poplatníků ? pokud se na to neskládají ze svých platů tak účty na stůl jsou to naše peníze občanjé.
  • Až to budou kanceláře za pár milionků za čas zase předělají na byty a zase jedem znova kancelář, byt, kanc...dobrej šolich *2*
  • Mám "věcnou připomínku". S tímto zásadně nesouhlasím, dá se to vyřešit jinak.
  • Proslulí Kocourkovští se svou kašnou, nebo major Terasky tleskají!!! Konečně někdo, kdo jde v jejich stopách!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit