Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dáme mu šest tisíc, on nám bude rubat černé zlato, důchodu se nedožije, takže se nám to vyplatí! Komunistický humanismus...
    • Asi nemáš potuchy, jak to s havíři opravdu bylo! Měli taskovou péči, jakou si dnes mohou dovolit jen multimilionáři. Každý rok lázně, při vyšším znečištění plic POVINNĚ 3 krát po 5 týdnech pobyt u moře, důchod v 55 létech. Nečerpali to jen ti, co hrabali a nechtěli na nemocenskou, aby nepřišli o penízky, na které si rychle zvykly. A dnes? Nikdo se tím nezabývá, raději vše nakoupíme, třeba uhlí z Polska (tam zůstaly výhody havířského řemesl zachovány), nebo odjinud. Ale nikdo neřekne, za co to vlastně budeme kupovat, až tu nic nebude produkovat pro náš stát?
    • A jak se liší od kapitalistického humanizmu? Možná tím, že nárok na důchod by měl ještě tak o deset let déle, než za komunistů.
  • Pišta Žiga bude už brzy ze svého antikomunizmu vyléčen, je to otázka krátkého času.Že je to tak Pišto !
    • StBákovi rourkemu z toho komunismu už straší ve věži. Mění nicky jak pos.ané podvlíkačky. *1*
  • Pišto Žigo budeš volit komunisty, jinak skončíš za čas v kanále nebo pod mostem.
  • Jaro soucítím z tebou, Ostravsko jsem taky poznal, taky jsem kdysi faral a
    když si pomyslím že každý druhý policajt nebo lampas dostal vysluhy za otlačenou p.del v kanceláři a tím je zabezpečený prakticky na doživotí je mi z toho na blití
    • To víš,každý režim si svoje represivní složky nějakým způsobem hýčká pro případ,že by se režim lidem znelíbil a chtěli ho změnit.Kdo by potom ty lidi tloukl pendreky?Mocipáni určitě ne,na to mají právě ty vděčné policajty.Horník je jen sluha nějakého majitele dolu a když z těžké dřiny onemocní nebo zestárne,tak jej jako nepotřebný kus věci majitel dolu vyhodí a o jeho osud se už dále nezajímá.
  • Ten pán je samozřejmě ve velmi těžké životní situaci, ale nesvádějte to na pád komunismu a vznik svobodného demokratického režimu. Ten pán se pro práci v dolech rozhodl SVOBODNĚ, nikdo ho nenutil. Vina je na komunistickém systému, který o nalákal na vidinu vysokého výdělku a zamlčel, že je to na úkor jeho zdraví. Ale co ti, kdo byli komunistickým režimem DONUCENI proti své vůli pracovat v uranových dolech?
    • Ja faral take,a nikdo nic nezamlcoval.Naopak sme chodily povine kazdy mesic na poradne lekarske prohlidky.Dneska se musis doprosovat aby te doktor laskave prohlidnul.A ty uranove doly by akorat dneska prospely tem povalecum v lagrech,ktere jen zivime a oni se jen valej a cumej na televizi.To jim zaridila ta liska zrzava!!
      • Kdo že to razil heslo "nejsme jako oni?" V opačném případě by největší komunistické zrůdy skončily na kandelábrech.
    • Máš to marné dupni si nožičkou.
  • Už vidím komouše,jak se tady o ty všechny bezdomovce a sociály starají.... Ti se budou starat tak sami o sebe a snažit se dohnat to,co jim za posledních 23 let uteklo....A kdo si myslí,že to bude jinak,tak je pouze naivní hlupák.... Ti potřebují jen vaše hlasy, aby se dostali k lizu, pak se na vás vyprdnou,tak jak před těmi 23 lety...zase bude jen lůza a elita,ale rudá.... *1*
    • huř jak za Nečase nikdy nebylo
      • Blábol ! Podívej se kolem sebe. Tolik nových domů a aut, tolik vzdělaných lidí, takový výběr všeho v suparmarketech nikdy předtím nebylo. Podívám-li se na svoje rodiče, máme se jak prasata v kukuřici, tak se oni nikdy neměli. Já osobně se mám dobře. *4*
  • máte ve svém o ničem nevypovídajícím a neuvěřitelně plochém článku hrubku, blbečci - „Musíme si uvědomit, že všechny výhody, co horníci měli, byli na úkor jejich zdraví. Kdo ji najde, má bludišťáka.
    • konecny.kubo, ono dneska horníci nejsou a nepracujou na úkor zdraví,? sákra to jsem nevěděl.
    • bylY na úkor...
  • No, já ještě bezdomovcem nejsem, ale nemám k tomu daleko. Osud mám ale velmi podobný tomu pánovi, je mi 55 a jsem bez práce. Jsem nemocný, ale invalidní důchod mi nikdo nedá a tak se asi brzy ocitnu na ulici. Z mého okolí už je mnoho lidí mezi bezdomovci a jen jeden si to zavinil alkoholem, jiní prostě už neměli jak hradit nájem, když přišli o práci. 1989 rok byl tragický omyl, na který doplatí většina lidí z naší generace. Nikdy jsem nebyl u voleb ale tentokrát budu z trucu volit KSČM...
    • a kdo je volí je stejný zločinec. Nebo jedinec velice mdlého úsudku.
      • Bud si zloděj a už maš nakradnute nebo si utek z cvokarny.
    • Držím ti palec, rok 89 byla tragedie která nejde vrátit.
      • Ano, byla to tragedie, že komunisti neskončili dílem na kandelábrech, dílem v kriminále, dílem v pracovních táborech a dílem v ústavech pro mentálně a duševně postižené.
        • Velkej omyl pane. Tam měli skončit ne komunisti, ale lidi co byli u komunistů, třeba i s jejich průkazem. Protože právě tito a jejich přisluhovači jsou dnes nejaktivnějšíma kapitalisty a podnikateli. A ti zarytí komouši si tak akorát nostalgicky připomínaj starý časy a zpytujou svědomí, koho že to mezi sebe pustili. Inu a v tom je jejich největší vina.....
        • A kde mají skončit ty dnešní ODSaci , který zničili život tisicum lidem????????
        • Ano komuniste znepřijemnili mnoha lidem život, ale ne tolika co ODS dostala pod mosty, take tolik sebevražd nebylo. TAKŽE DNEŠNÍ ZŘIZENÍ MÁ ZODPOVĚDNOST ZA DALEKO VÍCE ŽIVOTU JAK KOMUNISTE.
        • Pišta si dupne nožičkou a hned je mu líp.
      • tos na to moc brzy neprisel
  • Pišto Žigo máš to marný, marný, budeš volit komunisty.!!!!!
  • Najednou byl na ulici, prolhaná držka. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit