Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • zase budeš skákat po funkcích,prevíte?
 • "Skokana, když ještě žije, ujímá se policie!" - Saturnin
 • Jako starosta byl od r. 1989 jeden z nejlepších. Zato teď co je na radnici, to je hrůza.
  • Ceskolipaku,mozna jako starosta byl nejlepsi ,nevim,neznam ho.Kdyz svolil ,ze ted "prdelkovat" poslancum,tak jde jen tam ,kde je plne koryto.Pokud by byl schopny ,
   uzivil by se sam .Zrejme neni takova kapacita ,jak se vam jevil.Pipomina mi PIKE8,
   s tou teka vymetli kdeco ,ale je splachovaci.Poslanci a senatori nasli na vladni pude
   "ZAOPATROVNU na DOZIVOTI".
  • Jak kvalitní byl starosta nedokážu posoudit, ale tento pán vstoupil do ODS v r. 92, vymetl hodně postů od starosty až po hejtmana v Libereckém kraji a to v době příprav Mistrovství světa v lyžování. Toho lyžování, které se zapsalo do historii značnými dluhy, tunelováním atd. Takže pod taktovkou i tohoto pána. Zajímavé je, že v r. 2009, kdy přestal být hejtmanem a byly průšvihy kolem libereckého lyžování přeběhl hbitě k VV a v r. 2010 se dostal do Poslanecké sněmovny pod vedením tandemu Bárta-John. Nahrál si hbitě sprostý telefonát od Kalouska a dal to v PS k lepšímu, což byl zřejmě jeho jediný kvalitní počine. Dnes ho chce poslanec Štětina , zřejmě též k nahrávání, kde koho a kde čeho. Bárta bude mít radost. Mobilní nahrávací, šmírovací a fízlovací jednotka v Poslanecké sněmovně nikoliv pod značkou ABL, ale zřejmě pod novou m2c , krycí název Skokan. A nebo, že by přímo pro Okamuru? Kdyby tu existovala spravedlnost tak by tento pán musel být vyšetřován díky milionovým dluhům a dalším nepravostem z lyžařského mistrovství světa, když byl hejtmanem. Tak s tímto pánem chtěl Bárta bojovat proti korupci a jak vidno, nechce se vzdát Poslanecké sněmovny za žádnou cenu. Když nemůže být poslancem, tak bude alespoň Big brother v PS. Orwell bledne závistí.
 • Ten skokan jakožto Všivák Všehoschopný je jistě "bývalý" komunista.
  • Doopravdy je.
   Jenze byvaly komunista neexistuje,jako neexistuje byvaly cernoch.
   Krome Michaela Jacksona. *1*
   • No jo, Michael Jackson alespoň uměl zpívat. A pokusil se "odčenošit". *1*
    Snad jsou i tací, kdo se "odkomunističitili". I když víra a praktikování komunismu zákonitě vede k degeneraci myšlení, morálky a celé o sobnosti a i krátká doba podlehnutí viru komunismu vede k nenapravitelným škodám. *1*
    • Kdybys ty komunisty neměl, tak si ani nevrzneš, že tečko? Nenapravitelné škody jsou v historii lidstva vidět na každém kroku a je jich bezpočet a to jak před naším letopočtem , tak i našeho letopočtu, a žádní komunisté v té době nebyli.Ještě, že je dnes máš, jinak bys při svém prlmitivizmu neměl o čem psát. Jsi akorát ubohá prázdná skořápka.
 • Říká se, že Skokan je majitelem hotelu v Liberci. Zcela jistě nebude žít za tři tisíce korun :-) Sněmovna má zvláštní půvab, kdo tam jednou vkročí, nechce odejít.Že ho hanba nefackuje. Ještě by mohl odposlouchávat pro Marečka Bendu :-)
 • Skokan má příjmy z vodohospodářské společnosti, kde je v předsednictvu. Toto je pouze vyčkávací post aby neztratil kontakt v Praze a mohl zde hledat výnosné koryto. A technika, to jo vždyť on byl před něžnou revolucí jejím prodavačem v České Lípě. Holt kdo umí, ten umí.
  • Umí nejenom on,umí každý ODSák i ČSSD příslušník.
 • Krásně si odůvodnil poslanec Štětina proč potřebuje za asistenta právě Skokana. Protože si umí kdeco nahrávat a takový člověk se vždy hodí. Takže duo agentů Štětina-Skokan se už těší, jak si budou ve sněmovně a asi nejen ve sněmovně, každého nahrávat. Krásné poměry vládnou v té naší politice.
 • Vyhodí ho dveřmi a skočí oknem.
 • Jo, tak to je opravdový Skokan roku ... :-)
 • Zavedená Česká praxe podle hesla bratr bratru přihrává korýtka. Okamura přitáhl
  do PS část verbeže z VV a lid jí po všem tom bordelu který předváděla znovu dal
  důvěru. Holt volič je nepoučitelný a sám si dosazuje ty na které pak 4 roky po
  hospodách nadává.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit