Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Říkám vám, přijeďte a visvětlým vám to. Jsem tem mylionář přece. A jsem šťastný, protože mám sto tisíc měsíčně na důchod. My havloidi se prostě máme dobře, klidně i pod jiným nickem *14*
    • Nauč se Český jazyk, potom vypadáš jako hlupák, který není schopen vydělat ani halíř.
      • Když už si tu tak hezky povídáš, tak bys vědět, že při pojmenování jazyka se píše vždy malé písmeno. Tak se to douč, jinak opravdu vypadáš jak hlupák a nic nevyděláš *15*
        • Jazik se píše s měkkým i to jsem zapomněl.
  • Každého zajímají jen ty milióny a jak k nim prosťáček přišel. Já myslím, že je to hlavně tím, že jde tvrdě a vytrvale proti proudu čínského zboží tisíckrát okopírovaného, že se nakonec vůbec nepodobá vzorům z přehlídkových mol. Ale každý má v životě jiný cíl. Někomu přinese velké bohatství, někomu zdraví, jinému šťastný a spokojený život. V případě, že se někdo od svého cíle odkloní a podřizuje se jiným, nenaplní se ani jedno z jeho přání. Není divu, že společným jmenovatelem všech géniů je tvrdohlavost a posedlost, která k šílenství nemá daleko.
  • Bohužel, výrobky z Číny kupuje každý, a proto také určují trendy, postoje lidí k módě a koneckonců i trendy pro Zaru. Nejznámější návrháři se nemohou tolik inspirovat výstřelky společenské smetánky, protože jsou stejně nudné, jako její nositelé. Musí do ulic a navštěvovat second handy. Tudíž se móda stále vrací a my můžeme své skříně s klidem "přehazovat vidlemi". S hrůzou jsem zjistila, že kvalita oděvů se zase o něco snížila a co se týče vzhledu, není z čeho vybírat, na ničem novém se oko se zájmem nezastaví. Navíc se objevují v ulicích tendence u mladých dívek odívat se do dlouhých mikin a legín, jakoby basebalově. U chlapců je zas nešvar přihřátých mrkváčů v černých a barevných odstínech. Jako kdyby nevypadaly jejich nožičky dost hubené, ještě si nahoru vezmou něco volného - styl tučňáček. Myslela jsem si, že tu mikču vyhodím, ale ona se ještě šikne! Jen nevím, co s novým stylem podle avengers, supermana a sněhurek. Nevěřím, že se to uchytí.
  • Stupidní článek. *16*
  • Já sice nejsem miliardář ale jen mylionář, a ty peníze ale vůbec nepotřebuju. Přijeďte do jižních čech, já vám to všem visvětlím.
    • Od afb to pozvání nepřijímám
      • Tebe taky nikdo nezval *5*
    • .
    • Až se naučíš gramatiku, tak potom piš. Zřejmě Jsi absolvent zvláštní školy. ! ! !
      • Mi mylionáři nemusíme umět gramatiku, ani nemusíme vědět co to je. Mi máme vystaráno i se zvláštní školou!
      • .
  • No, měl nápady a dokázal je využít. Pokud nabízel, ale nevnucoval násilím a nepodváděl, je věcí každého, jestli si výsledky jeho nápadů koupí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit